gayrimenkul yatirim türleri

Emlak kurulmus bir yatirim sektörüdür. Bu tür arazi olarak, tasinmaz mal oldugu anlamina gelir. O / o gayrimenkul elde ettigi zaman bir kisi kontrol, transfer ve mülkiyet haklarini satin aldi. Gayrimenkul yatirim kira veya kiralama böylece elde sermaye kazanci üzerinden gelir üretimi amaçlamaktadir. Bu anlayis gerektiren bir uzun vadeli bir yatirimdir. Sanayi çogu kez çok degisken olabilir. Bir yatirimci katilabilir hangi farkli yolu vardir.

kiralama:

Onun / onu mal kiralamak istediginde kiralama yatirim tercih edilebilir. Ev sahibi kira seklinde bir zamaninda gelir kazanir. Ama ipotek, vergi veya mal korumak için harcanan diger masraflari öder tek kisidir. Ev sahibi de toprak veya deger artis kazanci yararlanir. Sermaye kazanci zaman geçtikçe özelliginde artistir. O bir kiraci bulamazsa o bütün kendisi tarafindan ipotek ödemeleri, vergi ve bakim giderleri masraflari gerektigini. Bu onun için nakit negatif aylik çikisi olacaktir. Kiralik yatirimlar sabirli ve çaliskan ev sahibi talep ediyoruz. O çaba ve onun özelliginden uzun vadeli yarar için zaman önemli miktarda tahsis beklenir. Sahip tahvil ve hisse senedi yatirim daha kolay seçenekler nedeni budur.

gruplari:

Yatirim gruplar küçük yatirim fonlari gibi çalisir. Onlar kiralama özellikleri içerir. Bu satin alir veya insa özellikleri bir küme ve sonra yatirimciya kiralama özellikleri olarak satmaya çalisan bir kurulustur. Onlar kiraci bulmak ve varliklarinin bakim kolu. Bunun için örgütün kira gelirlerinin bir pay alir.

ticaret:

Ticaret tamamen kar elde etmek için yapilir. Emlak tüccarlar yatirimlarinin kar biçmek için zaman gibi kisa bir sürede onlari tutarak sonra özellikleri satmak. Bu saygisiz özellikleri olarak bilinir. Onlar az dört ay boyunca varlikli tutun. Daha karli arazinin degeri bagli olarak, mal satmak için karar. Onlar sicak özellikleri veya gözardi olanlari satin hedefliyoruz. Bunlar olabilir veya miktarin önemli bir miktar ile mülkiyet gelistirmek olmayabilir. Bazi özellikleri digerlerinden daha bir facelift gerektirebilir. Yatirimci tüccar Bu tür ayi piyasasi sirasinda derin düsebilir. Yatirimlarin büyük miktarlarda yapilir olmasidir.

güven:

Bu GYO (Gayrimenkul yatirim ortakligi) gayrimenkul yatirim yapilir bir sirket olarak is olarak Güven. Onlar borsalarinda islem. Onlar özellikleri isletmek ve elde etmek için yatirimcinin para kullanin. GYO teklifler asagida listelenen faydalari:

* Onlar düzenli gelir saglamak.
* Yatirimcilar alisveris merkezleri ve ticari binalar gibi, konut disi yatirimlari maruz kalmaktadir.
* Bunlar yüksek likiditeye sahip.
* Bu hukuk adina, ortaklarina temettü seklinde vergiye tabi olan gelirlerinin 90% dagitmak.

Bir yatirimcinin kapasite gayrimenkul katilmadan önce degerlendirilmelidir.