gurgaon popüler emlak sirketleri

Gurgaon yatirim için gayrimenkul sirketleri Gurgaon dogrudan bir itiraz tetikleme milletin en büyük sirketleri bazi ev sahipligi yapmaktadir. DLF sehrin gelistirme görevi aldi beri, Gurgaon gayrimenkul büyüme sabit bir faz yasadi. , Ticari perakende konut, sehir birkaç on yil içinde benzeri görülmemis bir gelisme ugramistir. Senet, Gurgaon Emlakçilar hiçbir tas modern dünyanin mimari mükemmellik yeniden sahip yapilar insa için bütün yollari tutmus.

gayrimenkul sirketleri gurgaon yatirim neden

Gayrimenkul sirketleri Gurgaon kentin gayrimenkul gelistirme için son derece uygun olmasi bulmak aslinda hiç süphe. Üst uluslu sirketler kurulmasi nedeniyle özellikle BT sirketleri, ticari üniteleri ile birlikte, Gurgaon gayrimenkul piyasasinda konut ve perakende yapilari için yüksek talep olusturur.

Bina siteleri için gayrimenkul sirketlerinden Gurgaon lehine kurallari Yeni Delhi ve havaalanina ulasmak kolay kentin yakinligi oldugunu çok belirgin bir neden. Gayrimenkul konut kompleksleri kendi ikamet adresi olarak Gurgaon seçmek için muhtemel alicilar isteyen planli yerlesim alanlari gelistirmek için sorumludur.

ünlü emlak sirketleri gurgaon

DLF Grubu – Yillar içinde DLF Hindistan’in en emlak gelistiriciler arasinda lider konumda elde etmek mümkün olmustur. Alti yildir DLF kent merkezlerinde ve sehirlerde genelinde yerlerde önemli bir oyuncu olmustur. Sirket su anda yanal ve düsey is sürücüleri güçlendirilmesi üzerinde duruluyor.

Vatika Grubu – için 15 yilda Vatika Grup yasamin her is dokunmak mümkün olmustur gayrimenkul gelistirme getirmek için çaba harcadi. , Ticari perakende konut arasinda degisen, Vatika basariyla parlak yapilar insa etmek mümkün olmustur.

Aspire Emlakçilar – Aspire Emlakçilar hakkinda daha fazla on iki yildan özellik is gelistirme için olmustur. Onlar DLF Faz II, Ansal, Unitech ve diger büyük üreticileri gibi gelistiriciler gibi gayrimenkul projeleri ile iliskilidir. Sirket ayrica HUDA sektörü projeleri için mükemmel bir ekibe sahiptir.

Unitech – yaklasik 5 ABD Dolari milyar ile, Unitech Hindistan’in en büyük Emlakçilar biri olarak kabul edilir. Gelistirici NCR bölgede son derece aktif ve Nirvana Ülke, South City, Close, Cascade ve gibi birçok gibi projeler olusturmak için ünlüdür.

Disinda yukarida belirtilen gelistiricilerin, Gurgaon birçok taninmis insaatçilar için gayrimenkul gelistirme için ortak bir zemin oldugunu. Sen Gurgaon mümkün olan en iyi gayrimenkul anlasma yapmak için bazi profesyonel yardim almak tavsiye edilir.