i satilik Gonubie ev bulmak için bir Gonubie emlakçi ihtiyacim var

Aslinda sorunun cevabi hem evet hem hayir. Eger satilik Gonubie ev için arama size yardimci bir Gonubie emlakçi varsa Evet, bu iyi. Ama hayir, bu bile size yardimci bir Gonubie emlakçi olmadan ihtiyaçlariniz için mükemmel olurdu satilik Gonubie ev bulmak mümkündür.

Size yardimci bir Gonubie emlakçi olan artilarini o / o ihtiyaçlarinizi karsilayabilir akilda satilik Gonubie ev var olmasidir. Bu Gonubie emlakçi yardimi olmadan, zaman, enerji ve genellikle kendi satis için iyi bir Gonubie evi avcilik dogru gider para kazandiracak.

Bir Gonubie emlakçi hizmetlerini kullanarak dezavantaji kendinizi duygu o / o nedeniyle onun / onu agresif satis Saha için size sunar satis için ilk Gonubie ev satin almak için baski bulabilirsiniz olmasidir. Kabul, çok emlakçilar size kendi listesinde evlerinden biri çekici veya kismi gibi görünüyor görünce gerçekten çok saldirgan. Bir kismi egitim ve bunun bir parçasi kendi alaninda en üstünde olmak, kendi sürücü gelebilir geliyor.

Bazi insanlar gerçekten kendi kendileri için bir özellik aramak için tercih nedeni budur. Eger gerçekten bir uzman gereken bir mülk satin alan bazi yönleri vardir çünkü daha sonra herhangi bir yasa, maliyetlerin hesaplanmasi, digerleri arasinda, uyum gibi bir mülk satin alma ince noktalarini onlara yardimci olmak için emlakçi ise olabilir.

Eger satis için ideal bir Gonubie evde nelere dikkat etmeliyim? Ilk olarak, istediginiz ev ne tür anlamaya çalismalisiniz. Bu kaç oda, her ideal oda büyüklügü ve tüm özellik potansiyel boyutunu istediginiz gibi, ihtiyaciniz ne kadar alan bilmek anlamina gelir. Sadece alan küçük bir miktar gerekiyorsa, o zaman piyasada townhouses bir dizi bakmak isteyebilirsiniz. Townhouses satin aldiklari ilk aile otomobili için birinci katta belki de bir garaj, bir birey ya da küçük bir aile için yeterli alan isteyenler için iyi bir seçenektir. Aileniz büyüyen ve daha fazla yer ihtiyaci var ise, bunun yerine bir bungalov ya da iki katli ev gibi seçenekleri incelemek isteyebilirsiniz.

Ajan ihtiyaçlarinizi olan biri ve nasil mümkün olan en kolay ve en uygun sekilde sizin için barinma yeri bu tür bulmak için uygun konut ne oldugunu biliyor olabilir – bir emlakçi danismanlik ile birlikte baska bir avantajdir.

Iyi bir emlakçi bulmak için, öncelikle sosyal çevreleri etrafinda sormak isteyebilirsiniz. Sonra sektöründe iyi bir performans ile ajanlari akranlari tarafindan taninan sanayi haber bültenleri ve diger yayinlarda bakin. Ayrica gayrimenkul de ele alinmistir blog yazilarini ve forumlarda bakmak için çevrimiçi gitmek mümkün olabilir.