Ibiza emlak yatirim için nedenler

Sik sik ‘White Island’ adli Ibiza, Ispanya Valencia kenti kiyilarinda 79 km, Akdeniz’de, Balear Adalari en güzel. Onun büyük sehirler Ibiza Town, Santa Eularia des Riu ve Sant Antoni de Portmany vardir. Ibiza yillik binlerce turist çeken, yaz kulüp partiler için iyi bilinen, ama adanin sadece eglence fun fun çok daha fazlasini sunuyor. Ada ve Ispanyol Turizm Ofisi daha fazla aile tesvik edilmistir – odakli turizm ve bu nedenle, Ibiza emlak satin almak ve yasanacak simdi Ispanya’da en popüler tatil mekanlarindan biridir

Iste Ibiza yasamak için birkaç nedeni vardir:

Muhtesem plajlari: Ibiza dünyaca ünlü Akdeniz plajlara sahiptir – issiz, sakin plajlar için son derece popüler ve özel plajlar, herkes için bir sey burada var. 80 plajlari ile, ne olursa olsun zaman için mükemmel bir plaj seçebilirsiniz. Berrak sulari ve ince beyaz kumlu plajlari keyfini çikarin, ve ailenizle birlikte muhtesem gün batimi izlemek.

Inanilmaz Iklim: Ne Ibiza kadar popüler yapan uzun sicak yazlar ve kisa ilik kislar ile, onun günesli Akdeniz iklimidir. Bu alan yilda yakin 300 gün günes sahiptir ve yagis seyrek. Temmuz ve Agustos aylarinda, hava sicak ve günesli hem de ve günesin yaklasik 11 saat Ibiza her gün vardir. Daha az günesli günlerde çogu günlerde ince, hafif hava ile, Kasim, Aralik ve Ocak aylarinda meydana gelir. Her sezon adaya ziyaretçi sunmak için essiz bir sey vardir.

Inanilmaz eglence etkinlikleri: Bir tüm yil boyunca birçok farkli spor ve diger aktiviteler pratik yapabilirsiniz. Sadece yaz güneslenme geçirebilirsiniz, ama yürüyüsçüler, dalgiçlar ve su sporlari severler adalari çesitli etkinliklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu parasailing, macera dalis gezileri, paintball, deniz gezileri ve daha birçok heyecan verici spor ile, size ve ailenize oyalamak için yapilacak çok sey var.

Nedeniyle turizm ve adada konut bakimi gurbetçilerin, Ingilizce, Almanca ve Rusça gibi dilleri Ibiza resmi dillere ek olarak, konusulur – Ispanyolca ve Katalanca. Adada yasayan yabancilarin büyük numaralari ile, Ibiza, hemen hemen diger milletlerden sayisiz ek olarak Ingiliz, Latin Amerikalilar, Fasli, Fransiz, Italyan, Hollandali, Alman bir pota. Son birkaç yildir, Ibiza özellik degeri artti ve artmaya devam ediyor. Simdi mülk satin Ibiza yasayan veya düzenli olarak ziyaret etmek isteyip, bir yatirim oldugunu, mülkiyet büyük bir yatirim haline güvence altina alinacaktir.