insaatçilar bir dizi Mulund daire olusturmak için vardir

1922 yilinda planlanmis ve mimarlar Taç ve Carter Mulund tarafindan tasarlanan Mumbai kuzey-dogu yönünde bulunan banliyölerde biridir. Mumbai banliyö alanlari çogu gibi, Mulund da iki parça, yani Mulund Dogu ve Mulund Bati ayrilmistir süphe hiçbir gölge yoktur. Bu gelismekte asamasinda hala ve alan Sanjay Gandhi Milli Parki’nin eteklerinde yer alir. Insaatçilar ve kurucular bir dizi Mulund ve ziyaretçiler için fayda ve ikamet alani saglamak için sürekli burada çalisiyoruz. Burada her açidan size uygun muhtemeldir daire bir dizi bulabilirsiniz. Burada Mulund Bati daire temel insaatçilar Gundecha Üreticileri, K Bhatia Insaatlari, Shree Laxmi Gelistiriciler, Oberoi Üreticileri ve Nirmal Grup. Burada yasamak günlük yasam ve ticari ihtiyaçlari temel imkanlari saglamak için size Dogu Ekspres Yolu ve Navi Mumbai için kolay erisim saglar.

Mulund Bati satilik emlak bir dizi seçenek vardir ve satin almak için bütçenizi korumak zorunda. Mulund Bati araziler için metre kare basina ortalama fiyati 2 BHK ve 3 BHK daireler sirasiyla Rs 7900 ve Rs 8800 oldugunu. Bu nedenle, 2 BHK daire ve Rs Mulund Bati’da 3 BHK daireler için 1.3 crore için Rs 79 yüz bin bir ortalama ödemek zorunda. Bir daire kiralama veya düz gelince, sirasiyla metre kare basina Rs 21 ve R 20 aylik kira olarak oraninda, 2 BHK daire ve 3 BHK daireler için Rs 18500 ve R 26500 ödemek zorunda kalacak. Hiç süphe yok ki, BEST otobüs, yerel tren ve Mumbai tüm diger bölgelerine aninda erisim tesis olacaktir. Ulasim ve su tesisi kadar isaretlemek için ve aile üyeleri ile burada hayatin tadini gerektigini bulunmaktadir.

Öte yandan, Mulund temelde eski zamanlarda Sindhiler, Gujaratis ve Pencabiler yasadigi ancak günümüzde, dünyanin her yerinden insanlar burada ziyaret ediyor. Neptune Grup, Akriti Grubu, Kalpataru Grubu ve Lok konut ve yapilar özellikle Mulund en önemli insaatçilar. Bir baris ve huzur içinde yer degil, ayni zamanda ticari alanlara kulak istiyorsaniz Mulund daire satin almak her zaman iyi bir seçenek olmustur. 2 BHK daire ve 3 BHK daire için ortalama fiyat Rs 70 yüz bin ve sirasiyla Rs 1 crore vardir. Aylik bazda Mulund, düz veya daire kiralama 2 BHK ve 3 BHK daireler sirasiyla sirasiyla Rs 18000 ve R 26000 mal olabilir.

Nirmat Lifestyel, Kalpataru Kamdhenu, Dhansamapda Daire ve Nirmal Zirkon Mulund en iyi daire bazilaridir. Öte yandan, Mulund Bati daire satin almak için Shrinath kule, Sheth Ihtisam, Nirmal Polaris ve Zenith tercih var. Mumbai en yogun nüfuslu banliyö alanlarindan biridir henüz bölgede her genisletilmis bir yemyesil otlaklar olsa.