küçük ev harekete satin

Mevcut ekonomik krize bir tepki olarak birçok kisi yeni konut satin almak için aradiginiz sekilde belirgin bir degisiklik olmamistir. Sisirilmis konut piyasasina satin alma yil ve düsünce süreci, konut alicilari artik daha miktar üzerinden kalite anlayisini odakli hale geliyor “daha büyük daha iyidir”. Sonra

Gerçekten kendi ihtiyaçlarina baglidir için en iyi seçenek ne ragmen, küçük konut egilim ya da küçük konut egilimleri içine almak için pek çok neden vardir. Eger tek bir kisi iseniz, sadece gerçekten sadece bir es ve / veya bir çocuk veya iki varsa kiyasla alani az miktarda gerekir. Evinizin disinda sosyallesme yapmak egilimindedir eger arkadaslariniz için yemek partiler atmaya gibi Ayni sekilde, senden daha az yer gerekir.

Küçük ya da küçük ev satin pek çok ev sahibi para ve çok zaman her ay kaydedebilirsiniz. Küçük evleri genellikle genel satin almak daha ucuz olmakla birlikte, kisin isi ve yaz aylarinda serin tutmak için de ucuz demektir. Nedeniyle küçük ayak izi, küçük ev size biraz daha az depolama çözümleri ile daha yaratici olmak zorunda ve istif kismen, temiz tutmak için daha kolay vardir. Küçük evlerin yerine çogumuz ile büyüdü oturma odasi “sinirlarin disinda” gibi özel günler için “kayitli” vardir oda günlük olarak bir gün kullanabiliyorsunuz oda var.

Bunu istediginiz sekilde bitmedi küçük bir ev satin almak istiyorsaniz, geri kalan isi yapmak için gerekli malzemelerin bir azalma miktari nedeniyle yenilemek için küçük evler ucuzdur emin olabilirsiniz. Yayilma çikis için daha az yer de olmasi da tek basina zaman geçirmek için biraz daha zor demektir olsa aile, birlikte daha fazla zaman harcamak anlamina gelir.

Küçük veya küçük evleri de büyük bir ev için yesil bir alternatiftir. Bu hale getirmek için isi ve soguk için daha az enerji almak olmasi kismen sadece daha az kendi insaat malzemeleri ve orada, çünkü onlar daha az kaynak almak olmasi nedeni kismen. Eger ayni zamanda insaat daha çevre dostu malzemeler kullanirsaniz sira çok evinizin karbon ayak izi üzerinde artirabilir.

Birçok ev alicilar için en iyi sey, küçük ya da küçük evleri genellikle mevcut ekonomik iklime ile içeri bulundugunuz bölgeye göre, çok küçük ipotek ile gelen, bu küçük, daha yönetilebilir borç almak için pek çok aile için iyidir yerine mevcut durum yaratilmasina yardim büyük ev sahibi kredi.