meksika gayrimenkul – turizm siralamasinda pazar artirmak için vaat ediyor

Meksika emlak piyasasi yakindan ülkenin turizm sektörüne bagli oldugundan, turizm rekabet siralamasinda 2010 yili için 8 yerlerde uluslararasi artti alicilar için iyi bir haber. Birlikte turizm tesvik Devam eden bir bas ile, bu gerçegi Amerikali ve Kanadali alicilar için yararlari iyi bir anlasma vaat ediyor.

Bilgi Andorra düzenlenen Dünya Turizm Forum 2011 de Dünya Ekonomik Forumu tarafindan dün yayimlanan Seyahat ve Turizm Endüstrisi yillik Rekabet Raporu’nda Mart 2011’de erken yayimlanmistir.

Rapor Meksika Meksika yeni ilgi alanlari bir dizi açarak siralamasinda önemli bir gelisme elde edildigi dogal kaynaklar, alaninda özellikle üstün oldugunu vurguluyor. Dogal miras ve kültürel kaynaklar da çok güçlü noktalari vardi; Meksika Insanligin Kültür Mirasi olarak korunmaktadir 33 eserler de bulunur.

Bu noktalar Meksika gayrimenkul alicilar için bir çift yarar var. Bir sakinleri günlük yasam için günün bir parçasi olarak bu özelliklerin keyfini olabilir. En popüler expat topluluklari dogada hem de pek çok faaliyet, (balikçilik, dogal gezi vb) sunan, ayni zamanda gelisen bir turizm alanlari ve kültür (müze, galeri, antik kalintilari). Golf ve marinalar, vb gibi expat sakinleri için cazip olan diger turizm ile ilgili faaliyetler, çok büyük bir çesitlilik vardir

2011 için, Meksika hükümeti da bu faaliyetlerin tür ve rahat Meksika’da hayat kurmak için yardimci diger hizmetlerin daha da getirecek turizm, artirilmasi üzerinde agir bir önem vermistir.

Büyüyen turizm getiren diger yarari mülk sahiplerinin mülklerini kiraya için bir firsattir. Kiralik küçük gruplar için cazip alanlarda satin tüm yil boyunca kendi özelligini kullanin ve olmayanlar sik ??sik kisa süreli tatil kiralama yarar, biraz baslica turistik uzaniyor kapali özellikleri için, uzun vadeli kiralama hala çok olan iyi bir kaynak ya da düzenli bir gelir.

Yeni turistik açilmasi ve yeni turistik bölgelerde gelismekte içine yatirim da genellikle bu ayni nedenlerle yeni gayrimenkul firsatlar sunmaktadir. Meksika gayrimenkul ülkenin yeni ve ilginç alanlara genisletmek ve turizm artirmak ve genisletmek için sürekli bir çaba ile, alicilar saglam bir yatirim sunuyor devam eden bir pazar.

Turizm rekabet Ülkenin yükselen siralama bu gerçegin bir göstergesidir.

topmexicorealestate.com; güvenli Meksika özellikleri bulma ve satin alma için uzman meksika önde gelen ag