Noida gayrimenkul piyasasina yatirim için avantaj ve dezavantaj.

Noida düzeltme yapilmistir ki, emlak piyasasi vardir ve Mumbai dogrultusunda son oldu. Her iki, kurtarma planlari ve borç yeniden yapilandirilmasi yilinda hükümet tarafindan dogrudan eylem girmesinden sonra iyilesti Hint sektör üzerindeki diger etkileri kaçinmistir. Ayrica, bu iki piyasada kesinlikle zemin ulasmistir.

Closer Noida gayrimenkul piyasasinda haneye aslinda durum tarafindan belirlenir konut özellikleri fiyatlari. Lateens alan üst siniflar arasinda tercih sik bir tesistir. Bu alanda konut gayrimenkul peynir ekmek gibi satiyor, ama fiyat sasirtici oldugunu. Bu alanda bir ev sahibi önemi göz önüne alindiginda, insanlarin konut varliklari ile parçasi tercih. Bu alanda satilik bir özellik bulmak için nadirdir. Bu alanda gayrimenkul için talep sinirli kaynagi ile, yüksek oldugu için fahis Fiyat için dogaldir. Evler ve ticari alan derin cepler ile üst düzey siyasiler, bürokratlar ve is adamlarinin Lateens. Bu alanda, hiçbir zaman lüks mahalle nedeniyle damla fiyatlari, yer, iyi gelismis altyapi ve belediye hizmetlerinin tarihi önemi. Etkilenen bölgede bir ev sahibi toplumda yüksek statü Lateens.

Bu yüzden Hint gayrimenkul bir kabarcik olusumu edilir? Bu mümkündür, ancak sadece sehirlerde, nerede fiyatlari aslinda havada erisilebilirlik yükseldi. Bu hemen hemen her yerde ülkede yapilir savundu, ancak yerel insanlar hala en Seviye II ve III sehirlerde bir olarak, gerektiginde mülk satin alma gerçegi edilebilir. Bu sehirlerin çogunda kaynagi, sinirli ya da çok kesilir. Bu yüzden bir baloncuk olasiligi bahsederken, gerçekten sadece simdi Mumbai ve Delhi gayrimenkul hakkinda konusabilirsiniz.

Kurtarma asamasinda, çit oturan sermayenin büyük miktarlarda hemen bir firsat gördü. Bu o gayrimenkul ve altin emtia piyasalarinda daha sonra borsa gördüm, ve ilk – tüm üç sinif geri dönmek için bir bir dönüs büyük bölümünde ikna edici ve Mumbai ve emlak piyasasinda Delhi.

Bu uluslararasi standartlara uygun olarak tüm okul ve lise modellenmis göreceksiniz bir yerdir. Aslinda, tibbi siteler, uluslararasi düzeyde ticari, kurumsal, konut ve eglence maç ve sik bir görünüm saglar.
Büyük Noida almak için yerin kisisel ve mesleki çikarlari sermaye yatirim için büyük potansiyel, daha fazla yatirimci sunuyor. Sen, arazi ekleyebilirsiniz, ayni zamanda çok uygun bulunmaktadir. Ve burasi bir sonraki hedef olabilecegini bilerek, onu karayolu ve golf sahasi yakin yerlesim alanlarindan alanlarda yatirim kesinlikle deger. Sigma ve Eta-sektör, Otoyolu de Chi Phi ve Swarn Nagri içinde arsa boyutlari 200-1000 metrekare uzanir.