rehine durdurmak için bir yol – açiga satis

Son birkaç yildir, gayrimenkul sektöründe ciddi bir degisim geçirdi. Bu alicinin pazar için satici pazar tasindi. Birçok kisi rehine durdurmak için kisa satis seçenegi benimsiyor. Günümüzde açiga satis için tercih için ortak bir sey haline gelmistir. Bir zamanlar, ev sahipleri bes yillik ayarlanabilir orani ipotek seklinde teklif edildi ama simdi onlari yeni, daha yüksek faiz ipotek ödemeleri ödemek için mümkün degildir fark var düsük ödemeler yararina aldi. Ev sahibi için bir sonraki adim diger faturalari asagi ödemek için daha düsük bir oran için evlerini yeniden finanse veya ek sermaye çikarmak olacaktir. Durgunluk nedeniyle, evlerin degeri çok hizli olduklari düsündüklerinden sermaye gitmis oldugunu düsmüstür.

Durgunluk nedeniyle, ev sahibi kendi ipotek dengesi ödemek için yeterli için, bir satis eslik ücret ve komisyon söyle dursun satmaz biliyorum. Açiga satis kendi satis ve rehine veya iflas önlemek için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Bu nedenle, ev tahakkuk eden faiz, herhangi bir gecikme ücreti ve anapara bakiyesi dahil olmak üzere hala bankaya ait toplam miktari, daha az satiliyor. Kisa bir satis sayesinde, ev sahibi baska türlü mümkün degildi daha fazla para toplamak mümkün. Bir ev sahibi kisa bir satis için hak istiyorsa, onlar bir mali sikinti ugramis kanitlamak ve birkaç ay kendi ipotek ödemeleri gerisinde gerekir. Gerekli ipotek ödeme yapmak için yetersizlik gösterilmistir sonra, onlar süreci ile isbirligi yapmaya istekli olmalidir. Banka kalan bakiye affeder eger, bir 1099 IRS vergi formu genellikle gönderilir. Satis fiyati ve sahip oldugu tutar arasindaki fark bazi durumlarda IRS tarafindan vergiye tabi gelir olarak kabul edilir.

Bir ev sahibi rehine sorunla karsi karsiya ise, yaklasik yedi ile on yil için kredi raporu olacak. Ayrica çok kisa bir satis da satis ve gelir vergisi küçük bir miktar ödeme buna deger olabilir, 100 puan ile bir kredi puani düsürür. Bu açiga satis 45 puan ortalama kredi raporu etkileyebilir kisa bir süre için kredi raporu olabilir. Kisa bir satis durumlar yakin gelecekte degismeyecek, özellikle aylik ödemeler göze alamaz ev sahipleri için en iyi çözüm olarak kabul edilir. Satis için bekleyen mortgage sirketleri tarafindan sahip olunan çesitli bos evler var, birçok finans kuruluslari ev sahibi bir çözüm bulmaniza yardimci olmak için haziriz. Bu yöntemle, ev sahibi kredi yeniden kurmak ve rehine daha hizli yeni bir kredi alabilirsiniz. Kisa bir satis sayesinde, ev sahibi kendi ev satabilirsiniz.