Satilik san diego haciz

Daha fazla Bankasi Ait Homes Pazar hadi ile, nasil bu Bankasi Ait Homes biri satin alabilirim merak ediyor olabilirsiniz. Bu açik artirma ile mi? Bu baslangiç ??teklifi mi? Peki, San Diego MLS Bir Bankasi Ait Ev satin aldiginizda, öyle bir açik artirma ile ve istedigi fiyat baslangiç ??teklifi degildir. Banka, sadece kendi ev satmak için bir Gayrimenkul Aracilik ise geleneksel Satici gibidir. Fark Banka kendi Ek kullanilmaktadir ve bazi açiklamalarla ilgili Muaf oldugunu.

Eger Müzayede tarafindan degildir ve istedigi fiyat baslangiç ??teklifi olmadigini biliyorum Simdi beri, sen ben gibi bir Bankasi Owned ev görürseniz sunmak için ne düsünüyor olabilir. Peki, istedigi fiyat altinda veya hatta soran fiyatinin üstünde, ne istersen sunabilir. Bu Bankasi Ait Homes çogu satis hizina göre degisir ve bazi soran fiyatinin üstünde satiyoruz. Yani yaklasim en iyi yolu Bankasi Ait Ev herhangi teklifler var ve teklif sayisina bagli olarak, size teklif gerçekten agresif olmak zorunda olabilir olmadigini ögrenmek için. Hiçbir firsat, bu ev büyük bir fiyat almak için denemek için müzakere zamani.

Ben Banka hakkinda daha önce bahsetmis miydim kendi Ek en vardir ve ve Banka fiyat ve sartlarda bir karsilikli anlasma oldugunda bunlari göreceksiniz. De bu Zeyilname en için, tüm Bankalar farkli ama genellikle Banka evde hiç yasamamis, çünkü “Oldugu Gibi Satildi” ve bazi açiklamalar için Muaf olan Banka Ana satiyor göreceksiniz. Eger Ana Denetimler yapmaliyim bu nedenle bu tüm gerçekten ne anlama geliyor ne, Banka ev hakkinda çok bilmiyor. Bu size ev hakkinda bir endise var ve Teftis yapmak, ilgili akilda bir parça istiyorsun ne olursa olsun Ev Genel Muayene, Vakfi Muayene veya Kalip Muayene, yani eger.

Simdi Açiklamalari için. Banka tüm açiklamasindan Muaf degildir. Bankadan Muaf oldugu ortak Bilgilendirme Emlak Transferi Bildirim Beyani (TDS) ‘dir. Bu Bilgilendirme evin durumu hakkinda Satici için anahtar sorular sorar. Unutmayin, Banka bu nedenle denetimleri yapmak Muaf çünkü bu doldurmak zorunda degildir. Bank muaf olmadigini bir büyük Bilgilendirme Afet Bilgilendirme Raporu (NHD) ‘dir. Afet Bilgilendirme Raporu Emanet sirasinda siparis ve bu rapor önemli olacaktir. Bu rapor bir Deprem Fay Zonu oldugu gibi gibi ev hakkinda bilgi, Taskin Alani Bölgesi, Yangin Tehlikesi Alan Bölgesi ve çok daha fazlasi yer alacak.

Sonunda, bu Bankasi Ait evleri büyük bir anlasma alabilirsiniz. Bu evler için büyük bir fiyat göreceksiniz ve hemen onlara atlamak isterim. Onlari atlamak ama yaptigini ve satin bilmek ne emin olabilirsiniz.