Singapur kiralik evler hakkinda yararli ipuçlari

Eger bir süre için Singapur konuslu bir gurbetçi olsun, bir lisans kendi pad ariyorsaniz ya da acilen kalacak bir yere ihtiyacim var ama sonra Singapur kiralama, henüz yepyeni bir ev aciz durumda size en uygun seçenek olacaktir vardir. Orada bir ev kiralarken dikkat için çok sey, bu yüzden bir aramaya karar ne zaman Singapur kiralik evler ile ilgili bu yararli ipuçlari kesinlikle kullanisli olacaktir.

Kiralik bir ev seçerken, konumu ve yakin bulunan tesisleri düsünün. Dikkate is yerinde, çocugunuzun okul, emlak çevre ve bulundugu alanda mobilya kalitesi alin. Kira fiyat onunla birlikte gelen kolaylik hakli mi? Daha da önemlisi, kira fiyat bütçeniz dahilinde mi? Bu faktörlerin bir kontrol listesi olmasi kesinlikle tercih ettiginiz yeri ve sizin için uygun konut türüne karar yardimci yararli olacaktir.

Kiralama özellikleri ya tamamen ya da kismen dösenmis gelebilir. Bu nedenle, Kiraya verilen mal tüm ihtiyaçlarini karsilamak mümkün olup olmadigini ögrenmek önemlidir. Bunlar toplam aylik gider büyük bir parçasi olarak da, örnegin elektrik ve telefon faturalari gibi dikkate diger giderler dikkate almak. Onlar her ay kira ve ev bakim harcamak karar para miktari etkileyecek olmasidir.

Kiralik uygun bir özellik bulduktan sonra, daha sonra gelecek ev sahibi için bir “Niyet Mektubu” göndermek zorunda. Bu ev kiralamak için niyetinizi göstermek için yürütülen bir prosedür bir parçasi olan, genellikle mülkiyet ajan tarafindan karsilanacaktir hangi tüm. Ev sahibi ve, kiraci, hem de daha sonra her iki taraf, ödeme bilgileri ve örnegin evin içindekilerin envanterinin adlarini tasiyan, bir “Kira Sözlesmesi” imzalayacak. Ayrica, bir ilk depozito olarak bir pasaport, is kimlik fotokopisini yani sira ilk ay kira ücreti vermeniz gerekecektir.

Bir özellik kiralama zaman cebinden çikmasi gereken diger ücret ve komisyon vardir. Örnegin, ve ev sahibi hem de esit miktarlarda genellikle ajan komisyon, ödemeniz gerekir. Sen, kiraci da mülkiyet yillik kira göre degisen bir damga ücreti, ödemeniz gerekecektir. Ayrica, Singapur Power Services (SPS) genellikle size yarar olacaktir vermeden önce bir ilk ödeme yapmak gerekir. Tam deger siz de vatandaslik türü olarak sahip konut türüne bagli olacaktir.

Eger Singapur kiralik evler ile ilgili bu yararli ipuçlari biliyorsaniz Böylece, Singapur kiralama, bir HDB düz, kinamak, ya indi özellikleri türleri için ariyoruz olsun bugün kolay yapilabilir. Sizin için bakmak ve dogru adimlar atmaya ne biliyorsaniz Bu nedenle, bir ev kiralama, tek ya da evli olup olmadigini hiç zor bir istir.