son önemini adim adim

Bir adim adim bir emlak islemde önemli bir adimdir. Bunun disinda en almak için, satin alma sözlesmesinin kosullarini anlamak emin olun.

sözlesme belirtir seyler kontrol

Eger yeni bir ev satin almak için temas imzalarken, bazi unsurlari ve özellikleri belirlenmistir. Ev yürüyüs araciligiyla bu unsurlarin uymuyorsa, sözlesme size pozisyon yararlanarak verecektir. Asagidaki düsünün:

Satici disari ilerliyordu zaman geçiyor bir tablo bacak neden duvar kaplamasi bir delik varsa, evin Eger sözlesme yazdi ve duvar kaplamasi saglam oldugu ölçüde ayni durumda degil.

O güzel, büyük jakuzi küvet doldurmak ve jetleri çalismaz, ev çalisma sistemleri ile ilgili bir sorun vardir. Döngüsü tamamlandiktan önce bulasik makinesi baslatin ve bu sizinti, bu cihaz normal çalisma için degil. Ocakta tüm yüzey brülör isik (gaz) veya kirmizi sicak isi (elektrikli ise), aynen vermezler. Isi veya Klima gelmeyecek, biz çalisma sistemleri ile baska bir sorun var.

Kendinizi gerçekten dikkat ve yapilacak kontrol için yeterli zaman taniyin. Genellikle bir buçuk saat için bir saat yeterlidir. Omzunda bir çip yok. Iyi bir is kisi olmak ve sistematik kontrol edebilirim.

Sözlesme yapamazsiniz kolayca hakim bir sey için çagirir ve (örnegin yukarida belirtilen HVAC hizmet olarak) bunu yapmak için bir üçüncü taraf gerektiriyorsa, yerlesim bir ödeme belgesinin bir kopyasini talep edebilirsiniz. Bu genellikle isin oldugunu yeterli göstergesidir ve bir sorun olup olmadigini aramak için kime biliyorum.

Eger bir sorununuz bulursaniz ne?

Yerlesim olabilir, ya da bir sorun tespit edilmesi halinde, gecikmis olabilir. Küçük ve kolayca çözebilirsiniz sey, sadece bunu görmezden isteyebilirsiniz. Pahali ve kapsamli bir sey ise, muhtemelen göz ardi etmek istemiyorum. Birçok yaklasim mümkündür, ama benim egim yine de yerlesim masaya gidin ve yeterli para sorunu çözmek için bir üçüncü taraf (alici veya satici degil) tarafindan düzenlenen bir emanet hesabinda kenara istemek olacaktir. Ben miktari ped yeterli oldugundan emin olmak için biraz ediyorum. Bu para daha sonra gerekli çalismalari tamamlamak için kullanilabilir ve daha sonra dengesini saticiya serbest olabilir.

Satici emanet fon fikrini kabul etmeye istekli degilse çalisma tamamlanana kadar, ben yerlesim bir gecikme talep ediyorum. Böyle bir gecikme sartlarini sözlesme için bir ek olarak yazilmasi gerekir.

Bir sözlesme sartlarini degistirmek için adim adim kullanimi yola adil degil. Ancak, bir yürüyüs yoluyla sözlesme kosullarini yerine getirilmemis oldugunu gösterir, yolda geri seyler almak için nasil anlamaya ihtiyacimiz var ve bunu yaptiginizda uygun davraniyorlar.

En yürüyüs throughs sorunsuz. Diyelim ki sizin düzgün olanlardan biridir umuyoruz.