açiga satis için en iyi zaman ne zaman

Eger eve sualti iseniz, aksi takdirde ev sizin ipotek ödemeye devam etmek isteyen olmayabilir sonra degerindedir daha ev daha fazla nakit borçlu anlamina gelir. Sonra tekrar, son mali kriz size ya da isteyip, artik ipotek ödemek mümkün oldugu anlamina gelir kaybetme sizi neden olabilir.

Eger ipotek ödeme devam etmek için bir mali durumda iseniz o zaman size ipotek kapsamaz bir miktar için ev satiyorsaniz bakiye için kendinizi sorumlu bulabilirsiniz. Bu aile ev ise o zaman tüm sonra, yine diger insanlar koymak hangi parasal degeri ne olursa olsun ayni ev çünkü kaybi almak isteyebilirsiniz. Ev bir hareket çünkü yeni bir is gerekli ise de, örnegin, daha sonra kisa bir satis kisa bir satis emlak yardimi yardimci olmak için gerekli olacak yani gerekli olabilir. Ne daha kisa mevcut ev satis sonra kredisi tutari kapsayacak sekilde kabul ediyorsaniz, size iyi ayni bir yeni, daha iyi evine tasinmak için izin veren bir kredi için geçerli olabilir ipotek güncel konum saglanan olmasidir tutar.

Eger ev tutmak için göze alamaz, ancak, daha sonra kisa bir satis tek alternatif rehine olup özellikle, sizin için en iyi seçenek olabilir. Kisa bir satis hala kredi derecelendirme karsi olumlu yansitmamaktadir ragmen, hala kredi rehine çok daha siddetli oldugu rehine daha iyi bir seçim düsünün çünkü.

Kredi onun ekstra bir sorumluluk ve kitaplarini kötü görünmesini saglar, çünkü onlarin kitaplara bos özelliklere sahip sevmiyorum. Rehine de Varsa onlar daha ziyade alternatif seçecektir, yani evrak ve dava açisindan pahali bir islem olabilir.

Evinizde rehine gitmek için izin yoksa size bir olarak düsünün çünkü, o zaman 5-7 yil için baska bir ev satin almak mümkün olmayabilir ve kayit daha yüksek bir faiz orani sarj etmek için gelecekteki potansiyel kredi yol muhtemelen yüksek risk.

Artik ev gelemez çünkü ortaya çiktigini kisa bir satis ile, bir ev satin almak için 2 yil beklemek gerekecek ama o mali mücadele var nasil büyük bir göz olmasi pek mümkün degil. Bu bireysel kosullar ve ilgili borç veren baglidir buna ragmen gelecekte tahsil oldugunuz faiz oranlari da, bir rehine sonra bu tercihli olabilir.

Ne Kesin olan kisa bir satis kesinlikle mülkiyet rehine girmeden izin daha iyi bir seçenek olmasidir. Borç veren kisa bir satis ile tamamen mutlu olmayabilir ragmen, onlar en azindan bir girisim yapti ve yerine sadece taahhüt terk mümkün olan en iyi anlasmaya ulasmaya çalisti taniyacagini. Sadece bu gelecekte bir ipotek için onaylanmis olma sansinizi, hatta daha düsük bir faiz orani bu kredi almak için yardimci olabilir yardimci olacaktir.