Hükümet haciz irs ile karisiklik yok

Bir IRS denetim ilginç seyler her türlü kapsayacak, ama bir filtresi gelirinin beyan edilen, miktari aksine, gerçek IRS en ilgili oldugu ile biridir. Bir denetim birisi o ilan etti çok daha fazla gelir elde oldugunu gösterdiginde, ödeme geri vergi ve faiz ücretleri de orada olacaktir.

Bu vergilerin ödeme ucunda kendinizi bulmak ve bunlari karsilamak için para yoksa, hükümet ev dahil olmak üzere, diger varliklar sonra gelebilir. Ev hükümet rehine koymak olabilir.

Onlar ödeyebilirsiniz daha kimse Federal hükümete daha fazla para borcu zaman, hükümet parasal ve fiziksel tüm varliklarini, ekler. Araba, tekne, ev, mücevher veya sanat – iyi fiyat üretecek bir lüks ögeler – el ve satilmaktadir.

Sadece hükümetin dolar birkaç yüz veya binlerce borçlu olanlar, ancak, evlerini hükümet haciz olarak ele olacak degildir. Onlar kendilerine sunulan bir ödeme plani olmasi daha muhtemeldir. Ama kimin kamu borcunun dolar yüz binlerce veya milyonlarca önlemler olanlar için, hükümet haciz neredeyse garanti edilir.

Hükümet haciz hafife alinacak degildir, ve sürekli bir mali tarihin bir parçasi olacak. Hatta banka hesaplari, yatirim portföyleri ve araçlar konutlar için, size her seyi mal olabilir. Hükümet haciz ödeme sizin devlet borcuna varlik bulmakta çevrilmemis hiçbir tas birakin.

Hükümet haciz: ihaleleri

Para almak için, hükümet bazen hükümet haciz ele geçirilen ürün satan hangi ihaleleri düzenleyecek. Lüks arabalar, yatlar, uçaklar, eglence ekipmanlari, taki, ve hatta evleri büyük ölçüde gerçek degerine iskonto fiyatlarla sik sik en yüksek teklif yerlestirin ve taraflar gidecek.

Hükümet haciz ihaleleri ile verilen bilgiler Ben yerel gazetelerde yayinlanmistir, bu en yakin devlet kurumu da mevcuttur. Bir telefon görüsmesi bir sonraki ihale yer ve zaman hakkinda bilmeniz gereken her seyi size saglayacaktir, hükümet borçlarinin en azindan kismen ödenmis olacak, böylece insanlar ihalelerine katilmak yardimci olmak için istekli daha fazladir.

Hükümet haciz hükümet borçlu ne kurtarmak için bir son dakika çaba ve genellikle harap olan birinin hayatini yol açar. Ama son çare olarak, hükümet rehine geçmeden önce onlar borçlu ne geri ödemek borçlular için baska bir yol bulmak zor çalisacagiz.

Ders? Dürüst bir vergi beyannamesi, bu zamani geldiginde borcunu öde, ve hükümet haciz ikinci bir düsünce asla.