kisa satis için güçlü sikinti mektup yazmak

Ev sahibi rehine önlemek için kisa bir sürede evlerini satan ile karsi karsiya oldugunuzda, ilk görev borç veren bir sikinti mektup yazmaktir. Bu çogu insan için çok duygusal bir zaman olsa da, tüm gerçekleri almak bankaci ya da kredi profesyonel endise budur. Onlar bir kayip ev satmak için karar kolay bir olmadigini fark, ama onlar açiga satis sürecine katilmasini neden somut nedenler gerekir. Yazarken, bunun disinda duygulari tutun. Bay Trump söyleyebilirim gibi tüm sonra, bu, sadece is.

Orada sikinti harf stilleri çesitli varyasyonlari, ama en azindan, içerigi bazi temel bilgileri içermelidir. Bu el yazili veya yazdiginiz olabilir, ama mümkün oldugunca profesyonel olmalidir. Bu talihsiz pozisyon ulasmis, burada bazen ezici bir süreç boyunca size rehberlik yardimci olmak için bazi adimlar vardir:

1. Kisa satis kollari banka veya kredi ofisinde kesin kisinin adini bulun. Bu kararlar degil, o / o kullanilabilir uygun kisi için mektup iletecek yönetici asistani yapan gerçek kisi anlamina gelir. Dogrudan temas bastan en iyisidir.

2. Mektubun üstünde, borç veren (sirket) adi, adresi, telefon ve faks numarasi bulunmaktadir. Ayrica istek yaziyoruz geçerli tarihi içerir.

3. Kararlar kisiye mektup (Adim 1 ile kesfetti) Baslangiç

4. Mektubun içerigi Devlet, yani Re: Sikinti mektup – (adres) için Açiga Satis. Adinizi ve kredi numarasi ekleyin.

5. Açiga Satis onay için isteginize yol var olaylarin akisini açiklar. Isinizi kaybettiniz? Eger kisa bir sürede baska bir ülkeye tasimak zorunda mi? Bir bosanma geçiyor? Eger ezici saglik faturalari var mi? Eger isten edildi ve sonuç olarak, gelir ayda birkaç yüz veya bin dolar düstü? Açikça istegi bu bölümünde devlet için olabildigince çok zaman ayirin. Sizin nedenleri ipotek ödemek için neden dogrudan konusmak gerekir.

6. Sizin borç veren rehine önlemek konusunda tavsiye için, bir emlak veya bir avukat istisare oldugunu bildirin. Sen tek seçenek Açiga Satis veya iflas için dosya ile bir kayip ev satmak olacagini söylendi.

7. Mümkün olan en erken tarihte Açiga Satis devam etmek için izin isteyin.

Cevap “hayir” için hazirlikli olun. Tüm açiga satis istekleri verilir. Sen çok küçük bir kar fark olabilir evde yeterli sermaye olabilir, ya da düzenli kanallar araciligiyla ev satilan eger kayip yönetilemez olmaz.