Sizin miami plaj kinamak oda seklini degistirmek için 10 yolu

Lütfen Miami Beach kinamak oda tadilatta eglenceli ve yorucu bir görev hem de. Bu tadilatta islemi tamamlandiktan sonra konut biriminin yepyeni bir görünüm takdir olsun. Eger yasadigimiz için rahat çok daha fazla yer yaptik çünkü Ayrica evlerinde daha fazla dinlenmek için olsun

Burada, tadilat sürecinde size yardimci olmak için Miami Beach Condo biriminde yeni bir görünüm saglayabilir bazi 10 basit adimlardir. Daha sonra çok yararli ve çekici bu ipuçlarini bulacaksiniz.

mobilya yeniden düzenlemek

Eger Miami Beach konut biriminde yeni bir görünüm elde etmek istiyorum ama yeni mobilya takimlari satin almak için göze alamaz, her zaman etrafinda mobilya hareket deneyebilirsiniz. Bu duvarin diger tarafinda yatak çekin ve yer yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

bir duvar boya

Bütçenizi toplam boya Güncelleme göze alamaz çünkü, sadece duvarlarin bir tarafi ile baslayabilirsiniz. Sen, boya satin karistirarak ögrenmek ve yeni bir renk ile kat duvarlar olabilir. Bol boya seçenek etrafinda vardir, bu nedenle kinamak birimleri için bir bulgu zor bir zaman olmazdi.

yeni bir alan kilim satin

Kilim, hali, ve hatta doilies da Miami Beach konut ünitesi eklentileri yeni olabilir. Eger oturma odasi için yeni bir satin alirsaniz, bir yerde farkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

dekoratif yastiklar getirmek

Ev yeniden tasarlamak iyi bir yolu bu bazi canlilik eklemektir. Bu dekoratif yastiklar ekleyerek, mutlaka siz ve misafirleriniz için yeterince cazip olan oda ile gelecek.

sizin figürler gruplandirmak

Bol koleksiyon varsa, bunlari birlestirebilir ve Miami Beach konut ünitesi içinde onlar için özel bir yer bulabilirsiniz.

daginikligi ortadan kaldirmak

Yerinizi temizlemek ve Miami Beach kinamak birim daha fazla oda eklemek yönlendirmek için baska bir yolu daginikligi ortadan kaldirmaktir. Bazi istenmeyen mobilyalar disina tasiyarak ya da olmayan yararli ögeleri bir kenara koyarak, yeni ve genis konut ünitesi ile gelebilir.

Afgan ekleyin

Bu desenli kumaslar için bir tutku varsa, size yemek masalari, sehpalar, ve hatta koltuk takimlari in ekleyebilirsiniz. Evinizde bu yeni yaratici dekorlar ekleyerek, zaten konut birimi yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

lambalar yerine

Lambalar muhtemelen konut birimi yasi bir amblemi vardir. Eger konut biriminde geleneksel izlerini ortadan kaldirmak istiyorsaniz Yani, yeni lambalar satin almak ve sahip oldugunuz eski degistirebilirsiniz.

yeni resimler asmak

Fotograf yepyeni bir dizi daha ev tazelemek için baska bir yolu yoktur. Onlar su anda ne bir görüntü ve kinamak birim en iyi dekorasyon telafi olur.

yesil gitmek

Lütfen Miami Beach konut birimi yeniden tasarlama bir baska yararli ipucu bir odada bitkilerin yeni bir dizi getiriyor olacaktir. Sen küçük olanlar satin almak ve evlerde dekoratif tencere yerlestirebilirsiniz.

vanessa arellano doktor