büyük ev ve uygun fiyatli saglik sigortasi – puerto vallarta emekli

ABD ziyaret ve orada insanlarla etkilesim sirasinda, onlarin emeklilik tasarrufu kendi gelecegi ve güvenligi ile ilgili nesil arasinda bir belirsizlik görüyorum. Herkes çok uygun fiyatlarla dünya standartlarinda saglik ve ilk dünya olanaklara erisim, bazi tropikal cennette huzurlu bir emekli hayati yasamak istiyor. Ama onlar için her resesyondan sonra ulasamayacagi gibi görünüyor. Ancak yaniliyorlar! Cevap hakki onlarin yüzüne önünde. Meksika! Sinirin hemen güneyinde Meksika emekliler için uygun çok sayida kasaba vardir hangi, tamamen güvenli, iyi emeklilik topluluklar ve Amerikan standartlari saglik gelistirdik. Amerikalilarin çogunlugu, ben güvenlik kaygilari konustum, ama gerçek zemin durum hakkinda söylendi, onlar fikrine daha açik idi. Bunlar ekonomiklik, hava, ve saglik gibi diger kaygilari vardi. Yani, Meksika ve özellikle Puerto Vallarta emeklilik için en iyi bahistir neden ABD ve Kanada vatandaslari egitecek bir makale yazmaya karar verdim.

Güvenli Yatirim: ABD hala çok umut verici görünmüyor ekonomik kriz ve görünüm ile mücadele bir zamanda, Meksika durgunluk ve Puerto Vallarta gibi sehirlerde turizm tekrar patlama yasiyor savmak basardi. Puerto Vallarta turistik faaliyet hem de dalgalanma oldugunu Gerçek Puerto Vallarta takdir Emlak neredeyse garanti oldugu anlamina gelir yabanci topluluk, uzun ömürlü bir favori tanik olmaktadir. Puerto Vallarta Emlak yatirim güvenli, güvenli ve iyi döner verir.

Dogal Güzellik: Puerto Vallarta güzelligi büyüleyici. Dogal güzellikleri ve büyük iklim ile boldur. Bu Banderas ve berrak sularin sahil boyunca sonsuz beyaz plajlari vardir. Zevk için seçenekler çok sayida verir -, plajda dinlenmek su sporlari simartmak ya da deniz yaban hayati izlemek. Puerto Vallarta bile bir an için hayal kirikligina olmayacaktir.

Zengin Mirasi: Puerto Vallarta eski dünya cazibe ile benzersiz bir sehirdir. Tüm dünyadan sanatçi ve yaratici insanlarin ilgisini çeken bir sanat ve kültür sahne vardir. Bu sanat bir tat ile herhangi bir büyülemek birçok tiyatro ve sanat galerisi vardir.

Gelisen Expat Topluluk: Yillar içinde, Puerto Vallarta simdi kendi dedigimiz sahiline kadar elli bin ABD ve Kanada vatandaslari çekti. Bu yabanci topluluk çok yakindan bagli ve çok aktif oldugunu. Büyük bir göçmen toplulugu da burada biri üstün olanaklara Amerikan standartlarina ölçekli edilmistir anlamina gelir. Puerto Vallarta yasarken herhangi bir lüks üzerinde eksik olmayacak emin olabilirsiniz.

Yasam Düsük Maliyet: Meksika, dolar uzun germek anlamina gelir yasam maliyeti düsüktür. Sizin durgunluk vurdu tasarruf yil daha size destek mümkün olacak.

Yazar: tom Budniak