Basarili bir emlakçi olmak nasil

Bu emlak piyasasi su anda iyi durumda degil dogru olsa da, basarili bir emlakçi hala mal alis ve satis yakisikli bir gelir elde edebilir. Dogru, bazi gayrimenkul piyasalari su anda bir çökme, ancak ana kara ve özellikleri her zaman ragbet vardir. Burada gayrimenkul is üst düzeye çikarmak için birkaç basari sirlari vardir.

Pazar taniyin. Su anda bu saticilarin geleneksel piyasa degeri altinda fiyatlarla kendi özelliklerine bosaltmak zorunda anlamina gelir bir alici pazar, var. Bir alici pazarinda basarili bir emlakçi olmak için bir firsat ana gayrimenkul bir parça kapmak için ortaya çiktiginda ellerini çabuk tutmalari gerekiyor. Herhangi bir is karinizi maksimize etmek için anahtar düsük fiyattan alip yüksek satmak. Ve gayrimenkul fiyatlari su anda özellikle düsük olmak, onu her zaman yapar pazar ribaund, bir kez kapali ödeyecek bu firsatlar yapmak için mükemmel bir zaman.

Dikkat edin. Insanlarin satin almak korkuyorlar çünkü su anda oldugu gibi emlak piyasasi, yavas oldugunda, birçok seçkin özellikleri piyasada oturmak. Etrafinda bir göz atin ve özellikleri uzun süre piyasada olabilir görmek. Genellikle, satici beklemekten yorgun, ve herhangi bir makul teklif daha açik olacaktir. Basarili bir emlakçi olmak digerleri yok firsatlari görmek anlamina gelir. Eger onlari ariyor degilseniz Ama bu firsatlari bulamiyorum.

Tamire firsatlar arayin. En alicilar içine dogru hareket etmeye hazir olan bir eve sahip olmak tercih nedeni Geleneksel olarak, bir sürü is gerektiren özellikleri de sadece satmiyoruz. Bu insanlarin çogu dogru çalismaz araba satin almayin ayni sebep. Ancak, düsük fiyata çalisma gerektiriyor bir özellik satin alabilirsiniz birisi için yapilacak bazi inanilmaz firsatlar var, içine birkaç kurus koymak ve daha sonra büyük kar için ters çevirin. Hiç hit gösterisi Bu Ev çevirin gördüm, o zaman bu is yapilacak para var oldugunu biliyorum. Sadece dikkatli olun, siz bir köhne mahallede bir ev çevirmek için çalisiyor para yapmaz – aslinda, muhtemelen gömlek kaybedersiniz. Bol özellikleri de vardir etrafinda bir göz atacak olursak iyi-to-do en alicilar içeri koymak bu Hedef isteyen ve senin biçmek olacak daha fazla is ihtiyaci mahalleler.

Kesfedilmeyi olabilir gayrimenkul is maksimize etmek için çok daha fazla basari sirlari vardir. Basitçe söylemek gerekirse: mülkiyet talep her zaman için bu kadar çok insan zenginlik insa etmek için gayrimenkul tercih nedeni. Bu da digerleri gibi dalgalanma bir pazar, ama gitmek asla.