bay area gayrimenkul riskli bir istir

Bay Area Gayrimenkul Kaliforniya’da olasi mal veya ev sahipleri için giderek giderek daha popüler bir yatirimdir. Basbakan konumdur ve fiyat her zaman haklidir. Bu bölgenin petrol zengini kiyiya yakin konumu, güzel hava, nefes kesen manzarasi, ya da San Francisco cep besi sürekli turist trafigi nedeniyle olsun, Bay Area potansiyel gayrimenkul her ikisi için yerlerde bir çok popüler bir seçimdir ajanlar ve potansiyel alici (dolar isaretleri, büyük olasilikla görüyoruz).

2002 yilindan bu yana, Bay Area özellik degerleri tirmanisa geçti, faiz oranlarindaki artis kadar% 40 olarak gitmek için bazi özellikleri gerçek maliyeti neden olmustur. Bu nedenle, pek çok insan hizmet için ödeme olarak mülkiyet satin alma bedelinin bir kismini almak emlakçilar için daha yüksek komisyonlar esit, son derece yüksek fiyatlarla özellikleri satiyoruz. Yüksek fiyatlarla özellikleri satan insanlar var gibi fiyatli evler, ofis alanlari, depolar, ya da diger özellikleri üzerinde biraz bu satin almak isteyen orada birçok yatirimci sadece onlari geri arkani dön ve satmak gibi, varken degerleri tekrar ates. Tüm yatirimlari (gayrimenkul söz konusu oldugunda) riskli iken Bay Area gayrimenkul degerleri genellikle kolayca tahmin edilmektedir, söyledi, ve biraz gelebilir diger gayrimenkul firsatlari daha güvenli ve akillica yatirimdir olabilir yolunuzu. Bay Area bir evin ortalama fiyati her yerden 500.000 $ 650.000 $ mahallede ve bu özellikleri büyük ölçüde deger azaltmalidir yatirim geri teper olabilir iken, akilli bay area gayrimenkul yatirimcilari maksimize, fiyatlari yukari gitmek kadar satmak için sabirsizlaniyorum onlar satis kapali yapabilir kar marji .. Tabii ki, hatta kirma mali gayretlerinde agir bir kar kadar iyi sesler asla, ama kafasini kullanarak Bay Area gayrimenkul bir yatirimci olarak kendiniz için iyi yapiyor olabilir çogu zaman degilse hepsi; öyle fon baslangiç ??bir rezerv her zaman Bay Area gayrimenkul gibi agir bir yatirim içine girmek için gerekli oldugunu unutmamak önemlidir.

Bay Area gayrimenkul yatirimcilari bu yüksek fiyatli özellikleri söz konusu oldugunda kendi olanaklarinin ötesinde harcama bir model baslatmak için basliyor. Bir toplam aylik gelir fazla yüzde 30 esittir bir ipotek almamalidir federal kurallari devlet oldugunu, çogu bilge insanlar kulak gibi yasal olarak zorunlu “tavsiye” alacakti, ama daha fazla insan rüzgara parasal dikkatli atma ve vardir , birçok sonunda para kaybetme, sürekli artan konut piyasasinda çöker yakalanmak yok bir ileriye dönük karli bir yatirim firsati yakalamak için girisimleri. Tabii ki, bazi insanlar daha bundan daha baskalari tarafindan etkilenir.

Bay Area gayrimenkul iyi pazar bilir ve özellik degerleri dalgalanmalara önem veriyor akilli yatirimci için büyük bir yatirimdir.