Evinizin degerini artirmak için mutfak remodeling

Bir mutfak yeniden is planliyor musunuz? Eger öyleyse, kesinlikle daha da mutfak keyfini yardimci olacaktir degisiklik yapmak istiyorsaniz. Ayni zamanda, evinizin degerini artirmak yardimci olmak için akilda birkaç sey tutmak için iyi bir fikirdir. Iyilestirmeler tamamlandiktan sonra Her seyden önce, evinizin degerini bir destek vermek için daha iyi olmaz miydi? Ayrica gelecekteki potansiyel alicilar için daha degerli yaparken bu bes ipucu ile, mutfak disinda daha fazla sevinç alacak.

ucu # 1: yer açmak

Homebuyers giderek artan sayida açik konsepti ile ev ariyoruz. Sonuçta, bir evde yer açilmasi daha az sikisik ve kalabalik hissettiriyor. Eger mutfak yaninda resmi bir yemek odasi varsa, duvar nakavt ve bir hizmet sayaç ile iki oda ayiran düsünün. Sadece bu odada açilacaktir, ayni zamanda daha fazla karsi alan verecektir.

2. ipucu: sizin aletleri güncelleyin

Güncelleme aletleri de mutfak is bitmis almak için daha kolay yaparken enerji tasarruf etmenize yardimci olur. Paslanmaz çelik aletleri su anda özellikle popülerdir. Dahili bir tezgah ocak ile eslestirilmis bir konveksiyon firin sahip çift firin da popüler mutfak özellikleridir.

ucu # 3: kati yüzey sayaçlari yüklemek

Kati yüzey sayaçlari gibi granit gibi dogal tezgahi, daha az bakim gerektirir. Ancak, onlar dogal tezgah malzemelerin dayaniklilik saglar. Kati tezgahi renk ve stil çesitli gelir bu yana, kolayca mutfak planlari uygun bir tasarim bulabilirsiniz. Kati sayaçlari için baska dikmek lavabo hiçbir bakteri, rezil, ve balçik dolu alabilirsiniz lavabo etrafinda görünüyor var demektir, sag insa edilebilir olmasidir.

4. ucu: çalisma alani gelistirmek

Bir mutfak remodeling proje planlarken, mutfak düzenini dikkate almak emin olmak. Ideal olarak, bir çalisma üçgen olusturmalidir. Bir çalisma üçgen ile, büyük mutfak aletleri tüm kolayca erisilebilir. Eger lavabo sizin soba veya soba adresinin firin almak için çok yürümek zorunda olmamalidir. Yapmaniz gereken daha az yürüme, o kadar kolay isinizi mutfakta halletmek için olacaktir.

5. ipucu: dolaplari degistirmek

Bütçeniz izin veriyorsa, tamamen dolaplar ve çekmeceler yerine düsünebilirsiniz. Bunlarin yerine, sizin kabini için rollout tepsileri ve katlama kiler gibi modern özellikler ekleyebilirsiniz. Ayrica daha fazla dolaplari ekleyin ve depolama alani artirabilir. Her ev sahibi mutfakta yeterli depolama alani söz konusu olamaz bilir. Eger dolaplari degistirmek için para yoksa, yine de onlari refacing düsünebilirsiniz. Bu sekilde, mutfak bir facelift vermek ve daha modern bir görünüm verebilirsiniz.

Bu ipuçlari ile, daha keyifli bir mutfak olacak. Bunun disinda, alicilar satilik ev koymak zaman ev iyi bir teklif koymak için daha çok olacaktir.