flip için plani

Tamam, TV’de ev saygisiz gösterir izlerken son birkaç ay geçirdim ve simdi bir özellik saygisiz sansinizi denemek için haziriz. Büyük! Daha fazla insan daha iyi pazar olacak, ama burada akilda tutulmasi gereken sey gayrimenkul ilgilendi. Gayrimenkul saygisiz bu göründügü kadar kolay degildir. Açikçasi televizyon Eger basari öyküleri gösterir. Bu iyi programlar için yapar. Ama sadece, satin alma bir kat boya üzerine atma ve bunun için ödenen iki kez ne için satis daha bir ev saygisiz için çok daha fazlasi var. Esasen ne burada oluyor size gayrimenkul piyasasinda maden olmasidir. Eger buna deger ne daha az için bir ev satin almak mümkün olacak bir kumar yapiyoruz, birkaç degisiklik yapmak ve yenileme arti maliyeti ne ödenen fazla ev satmak.

Simdi, hatirlamak en önemli seylerden biri oldugunu gerçek hayatta her sey plana göre giderse, ve yapilacak dogru yapmak için zaman ayirin. Bir ev bir basari çevirmek için bir yatirimci her seyi kapsayan bir mali plan hazirlanmasi gerekiyor. Onlar hesap kapanis masraflari, ipotek masraflari ev restore edilirken, yenileme ve malzeme maliyeti ve alt satirinda büyük bir etkisi diger birçok küçük degisken dikkate almak gerekir. Kendiniz yapiyorsun, bir ev tadilati, kendi içinde bir tam zamanli bir istir. Eger mülkiyet düzeltmek için düzenli bir is uzak zaman göze alamaz? Eger degilse, bir müteahhit gelemez? Ayrica, dogru gerekli çalismalari ve uygun fiyat açisindan bir özellik bulmak için uzun bir zaman alabilir. Gerçek degerin altinda listelenen ev bulmak zor ve hazir olduklarinda ne zaman, genellikle oldukça hizli bir sekilde tersledi.

Bir ev ve ev maliyetleri sahibi daha fazla para satmaz her gün saygisiz zaman zaman hakikatin. Eve yapisal onarim gerekli özellikle nerede maliyetleri, hizli yigmak olabilir. Tadilat beklenenden daha fazla maliyet bir aliskanligi var ve yapilmasi gereken ev renos sirasinda açilir o küçük seyler her zaman vardir. Son olarak, mümkün yeniden satmak olan bir mülk satin emin olun. Bir ev rekabet edebilmek için bu alanda mevcut olan baskalarina karsilastirilabilir olmalidir. Bu par kadar getirmek için çok fazla mal olacagini o zaman farkli bir özellik bulmak gerekir. Maliyet degerlendirilmesi son derece önemlidir ve size alt satirinda ne oldugunu farkinda olmalidir. Aklinizda her zaman alt çizgi ile faaliyet o zaman yatirim daha az stresli olmalidir.