massachusetts gayrimenkul – tarih sahsinda

Massachusetts tarih ve henüz garip bir sekilde modern bir tasan bir durumdur. Massachusetts gayrimenkul fiyatlari çok pahali.

massachusetts

Massachusetts tarih ve hareketli modern etkilerin inanilmaz bir karisimidir. Tarihsel olarak, devlet ilk Avrupali ??göçmenlerin birçok aldi ve Bagimsizlik Savasi çok önemli savas yeri oldu. Bu Boston Çay Partisi gibi olaylar atmak ve bir mirasi ile bir devlet var. Geçmiste takdir ederken, Massachusetts de zaman degisiyor saygi öder ve egitim, is ve spor için sicak bir yatak.

boston

Küçük sehir. Belki de bunu duydum? Modern gökdelenler için sömürge mimarisi itibaren, Boston dikkatinizi hak inanilmaz bir sehir. Bir favori büyük sehir, Boston yeni ile eski yerlestirmek için benzersizdir. Tüzük ve eski sömürge etkiler gibi finans bölgesi gibi modern olanaklar asagida oturmak. Izlerken Insanlar bu tür Quincy Market ve Boston Common gibi yerlerde birinci sinif bir hobidir. College etkiler Harvard Üniversitesi, Boston College ve Boston Üniversitesi çevresinde bulunabilir. , Loafing kesfetmek ve yelken yengeç firinci bolca söz degil, Boston Harbor ve Charles River dolu.

Spor, bir sey varsa, Boston cennet olacaktir. Boston Maratonu hiçbir tanitima ihtiyaci yoktur. Profesyonel spor için, Bruins, sadece sehir disina Red Sox, Celtics ve, Patriots var. Büyük bir kolej basketbol, ??hokey ve futbol etkisinin atmak ve bir büyük spor tutkuyla bir kasaba var. Kislar soguk, ama ilkbahar, yaz ve makyaj daha fazla düser. Boston yasamak için kesinlikle harika bir yerdir.

nantucket

Nantucket eski sömürge mimarisi, arnavut kaldirimli sokaklari ve sahil güzellik ev sahipligi yapmaktadir. Bir ada, Nantucket kasaba araçlarin sasirtici yoksun, ancak yaz aylarinda turist dolu olsun yok. Sen korkak küçük dükkanlar, müzeler ve sanat galerileri bolca dolu sehir bulacaksiniz. Nantucket fiyatlari çirkin bir hafta sonu geçirmek için harika bir yerdir. Madaket Beach bir gün batimi almak için emin olun.

Yeni Bedford

New Bedford ile ve, ile bir balikçi kasabasi ülkenin en seçkin balina avciligi sehirlerinden biri olarak bir geçmise sahiptir. Balina Avciligi yasak bugün, ama sehir hala büyük bir balikçilik endüstrisi ile merkezidir. Kasaba, çünkü gelistirme ve bir sahil yolunun ‘s çekicilik bir kismini kaybetmis olsa da, burada tasirsaniz geçmise adim kesin bir duygu.

massachusetts gayrimenkul

Massachusetts gayrimenkul fiyatlari çok yüksek. Bu gerçegi etrafinda bir yolu sadece yoktur. Fiyatlari eyalet çapinda degisir ise Boston uygun bir müstakil ev, bir milyon dolar geri koyacaktir. Eger 500.000 $ fiyat islemek için hazir degilseniz, size seçenekleri ile hayal kirikligina gidiyoruz.

Massachusetts gayrimenkul saglam, ama unspectacular takdir oranina sahiptir. 2005 için, özellik sadece 13 arti ulusal ortalamanin altinda, yüzde 12 altinda küçük bir orani takdir.