rehine evleri kolayca satin almak için

Los Angeles intikal evler 2009 yilinda her zamankinden daha iyi satmak. Aslinda, bölgede evlerin kapatilmasi sehirde düzenli gayrimenkul fiyatlari azalmistir. Temmuz 2009’da, örnegin, Los Angeles alan kinamak ve ev fiyatlari Temmuz 2008’de görülen yukarida% 23 azaldi ve rehine uzmanlar düsük fiyatlar daha ilgilenen alicilar vardi intikal mülklerin satisi kismen kaynaklandigi sonucuna

Sadece kendi mutlak büyüklügü sayesinde, ama Los Angeles’ta bir geleneksel ve güzel bir HUD haciz olan, her ikisi için tasarlanmistir. Insanlar sadece haciz ve ön dislama saglamak için büyük bir firsat yapmak için bir hüküm yoktur. Ancak bu ön haciz haciz ve tüm indirimler ve teklifler her zaman yüklü, tüm iyi ve en düsük fiyat için harika bir firsat.

, Banka veya borç veren intikal mülk satin ekonomi iyi çalismiyor bir zamanda gayrimenkul yatirim için harika bir yoldur. Bu bagis mümkün oldugunca yatirim kurtarmak isteyen var. En intikal evleri% 35 veya daha fazla gibi yüksek indirim için açik artirma veya satilmaktadir. Eger ev gerçek degerden daha az bir süre ilk ev satin almak isteyen varsa, bu makale intikal özellikleri satin risk almaya yardimci olabilir.

Çok uzak olmayan bir geçmiste bir zaman vardi, yasanabilir ev satin alma kapali bulmak, neredeyse imkansiz oldu. Bir birey herhangi bir nedenle kendi ipotek ödemek mümkün artik Özellikle, geç 90 ve 2000’li yillarin ilk on yilinda emlak patlamasi, satis sadece sorular vardi. Piyasada pek çok alici ile, kredi için eleme geçmiste verilmis olurdu çok daha yüksektir, saticilar çok kisa sürede emlak yatirim kapali büyük bir kar aktarmak için bir konumda sik sik vardi.

Eger ortalama bütçe daha evde biraz daha bunu göze olabilir satin almak için umut ediyorsaniz, muhtemelen haciz bulunabilir birçok pazarlik oldugunu kesfettim. Ne yazik ki, ekonomi ve konut piyasasinin mevcut durumu akla gelebilecek hemen hemen her site rehine evlerine ve mülklerine bulmak nispeten kolay saglar. Önemli olan tüm islemleri kapatma benzer oldugunu anlamaktir.

Yeni bir ev için piyasada, ama sen mahallede istediginiz konuma gelemez emin March’t varsa, intikal emlak bakarak düsünebilirsiniz. Ev sahibi montaj borç ve para kapatilabilir borçlu ve denge ödemek için mal satilir onlarin ipotek, finans kurumu, ödeme yapamaz ile karsi karsiya zaman. Birçok durumda, kendi degerinden daha düsük fiyatlarla konut, hizli satis bu ev sahibi çözmek için yeni bir firsat saglamak.