teras bahçe ve evde diger bitkilerin önemi

Bir ihtiyaci uzun ne beyin çizilmeye sonra huzur ve rahatliktir. Teselli oldugu yerde bu saglanabilir. Ve en iyi yer bir huzur ve rahatlama dogasidir alabilirsiniz. Doganin kucaginda bir tam mutluluk içinde zaman geçirebilirsiniz. Evde bu bahçe veya dikim agaçlari gereklidir. Ama bu yeni dönemde evde bir evde bahçe, böylece büyük degil. Bu en iyi seçenek için teras bahçesi. Çiçek ve oturma yeri ile üst güzel bir teras bahçe çok iyi.

Eve geldikten sonra yorgun erkekler teras bahçesinde oturabilir ve sabah ve aksamlari çay yudum tadini çikarabilirsiniz. Teras bahçe yapmak için çok çaliskan degildir. En terasta terasinda bahçe Form aileniz, dostlariniz ya da sadece kendiniz ile takilmak için bir yer tadini çikarmak için iyi kullanmak olabilir. Bitkiler, çim, agaç her zaman göz ve ferahlatici hos vardir. Hemen hemen yesil bir çevre sevmez kimse yoktur. Daha fazla orada daha fazla insan olacak parça saglikli bitkiler olacaktir. Dogal bitkiler de zihin ve mutlu ve iyi bir insan ruhu tutmak yardimci olur. Doga için her zaman nazik ve sakin ve sabirli olmamizi ögretir. Bir kez Wordsworth “Doga insanin en iyi dostudur” dedi.

Bahçe bir düzen yani çim, çalilar, bitkiler, agaçlar, sert pelerin, veranda, çesmeler, güverte ve bazi isiklari, su gövdeden olusur. , Teras içinde yetistirilen sebze de sizin için bir gurur olacaktir. Hatta meyve de yetistirilebilir. Dengeli teras bahçe feslegen gibi, avuç içi, para bitkiler, birkaç çiçekli bitkiler, ayçiçegi bitki ve bazi bitki bitkilerin bambu, iki farkli türleri vardir. Onlar glamour dokunus eklemek için egzotik, bitkiler, tercihen beyaz ve sari olanlar yükseldi. Yer güzel iyi görünüyor verirse sebze, özellikle domates, köri yapraklari, yesil titreme, bayan parmak, karnabahar, pisuar, lahana, orada bezelye dagcilar vardir. Bonsai bitki de renkli yapraklari ile iyi bir seçim ya da bitkilerdir.

Bir de, etrafinda yer minderleri ile kamisi, ferforje, hasir veya ahsap banklar, ekleyin, bir pismis toprak kap ya da iki, gevseyin rahatlayin ve hatta partiye mükemmel bir yer zambak veya lotus bitki olabilir. Bahçe için esinti ve yumusak egemenligi tarafindan her yerinde sallanan güzel çiçekler anlamina gelir. Parlak renkli çiçekler arasinda gözetleme yesil yapraklari sizin zihin ve ruh canlandirir sakin hissi verir. Bu Aloe Vera, Kuskonmaz, bambular vulgarism, Kakule, Carioca Papaya, Hibiscus, Manjishta, Marigold, Dut, Yasemin, merkezde yesil çim ile salata yapraklari, kirmizi gül, lale, içerir.

Doga uzak kirliligi tutar ve temiz hava verir için. Ki Uçus için önemlidir. Yürüyüs için zaman yok olsa bile biri kendi teras bahçesinde yürüyüs yapabilirsiniz. Yesil çimler üzerinde yürüyen saglik gözleri ile birlikte tutar. Yapmak için teras bahçe dogal tas veya beton iyidir. Bir de granit ve mermer kullanabilirsiniz. Teras bahçe var olmalidir uygun drenaj sistemi. Her bahçede bu düsük tabaka için tugla olmalidir. Doga her zaman nazik ve kibar ve sevgi dolu olmak da insan ögretir.