AOS pazar, alici en iyi sekilde

Ortaya çikan ve bir içinde yer alan dünya çapinda kurulan pazarlarda hem de gayrimenkul uzun yillar sonra, Äòseller, AOS pazar, AO çevre, bir alici içine geçis, AOS pazar geri-dönüs farkli bir teklif etti.

Düsük emlak fiyatlari ve bir alici olarak piyasaya girmek için yetenegi olanlar için kapsamli avantajlar sonuçlanan talep üzerine arz fazlasi, oldugunda bir alici, AOS pazar belirlenir.

Dünya çapinda finansal kriz nedeniyle, birçok sahipleri kullanilabilir birimler asiri olusturarak, özellikleri satmak için zorunluluk bir pozisyona kaldilar. Satilik gayrimenkuller genis bir numara ile, alici, AOS piyasa ortaminda gelisti.

Dünya çapinda birçok hükümet satin almak için bir konumda olanlar için ek faydalar olusturduk. Ilgili satin alma maliyetleri azalma, mortgage kredileri ve vergi iadeleri üzerinde düsük faiz oranlari tüm pazarin büyüme yardim, alicilar için tasarlanmis tesvik paketleri katkida bulunmustur.

Agirlikli olarak satici, AOS piyasa ortaminda son on yilda gelen dogrudan bir dönüs olarak, emlak alicilari tam kontrol artik. Pazara girme özellikleri fazla sayida çevresinde özellikleri bollugu ile rekabet, satmak için çabalarinda fiyat indirimleri yol açmistir.

Borç verme kriterleri ve kapsamli is kayiplarinin Sikma emlak pazarina girmek için birçok potansiyel azaltti. Bu sorunlar, ayni zamanda, su anda piyasada özelliklerinin asiri besleme dogrudan bir sonucu olmustur. Mali yüklerin kolaylastirmak için özellikleri satmak için gereksinimleri nedeniyle, alici, AOS tam kontrol bir konumda bulunmaktadir.

Piyasadaki diger alicilar rekabet azaltilmasi hizli bir karar vermek için alicilar için baski azaltti gibi alicilar için avantajlari genis. Son derece düsük fiyatlar da piyasada normale döner gibi alicilar önümüzdeki yillarda ek sermaye kazanci yararlanma saglamistir.

Müzakereler de mobilya satis fiyati veya satici tarafindan bazi iliskili satin alma ücretlerin ödenmesi dahil gibi, ekstralar sik ??sik yeniden satis pazarinda talep edilebilir kosullara bagli olarak, yapilabilir.

Alicilar mevcut piyasa kosullarinda özellikleri satan insanlarin çogunlugu satmak zorunda bir konumda oldugunu fark. Bir baska avantaji, satin almak için bir konumda olan, henüz baska bir yarari yaratti.

Emlak piyasasi ilk düsüsünü, alici olusturulan devam sebebiyle ortaya çikan sorunlarin tamiri için tesvik olarak, AOS piyasa kosullari süresiz kullanilamaz. Mevcut piyasa kosullari yararlanarak uzun yillar olmustur ya da mevcut olacak en iyi yatirim ve yasam tarzi firsatlari saglayacaktir.