austin texas kalbinde eklektik bir hedef

Birçok kisi birçok kovboy sapkasi ve yasam muhafazakar bir sekilde içeren Texas, zihinsel bir resim var. Ancak, bu Teksas bulundum ve özellikle Austin muhtesem sehirde, bulunacak çesitli hiç yasamadiginiz insanlarin görüntülerdir.

Teksas önce yol arkasindan Austin kök kökenleri bile bir devlet oldu. Alaninda 1830’larda yerlesti ve daha sonra Texas Cumhuriyeti’nin baskenti ve sonunda eyalet baskenti oldu. Olsa o günlerde oldugu gibi Waterloo köyü olarak bilinen bu yana Modern Austin uzun bir yol kat etti.

Günümüzde Austin gayri resmi slogani çesitli sekillerde sehir anlamina gelir ve orada bulunan insanlarin çesitliligini yansitan, “Austin Garip tutun” dir. Sehir çok onlarin sehirde çevresel kaygilar ve destekleyici sayisiz küçük isletmeler yapan yasam tarzlari ve kisilikleri bir çekici kesit ev sahipligi yapmaktadir.

Büyük yüksek teknoloji is çalisanlardan, çevreciler, country müzik meraklilari, ve yarasalar Austin araligi sakinleri. Insanlar ev, daire ve kinamak kentin ürün yelpazesine yasarken, yarasalar çogunlukla tüm Ann W. Richards Congress Avenue Bridge altinda yasamak. Milyon ve benzeri birçok yerli ve turist çekmek yaz aylarinda topluca ortaya sehirde yasayan yarim Meksika Ücretsiz kuyruklu Yarasalar.

Sehrin insan sakinleri bu Eeyore Dogum Günü Partisi, yillik Reggae festivali, ve Austin City gibi yerel festivaller sundugu diger seyler Müzik Festivali sinirlar. Kent ayrica yazarin 1893 1895 yasamis Texas Memorial Museum, Blanton Sanat Müzesi, çok sayida galeri, Popüler Kültür Güney Austin Müzesi ve O. Henry Müzesi gibi müzelerin büyük bir seçim var.

Austin resmi basligi Dünyanin Canli Müzik Baskenti ve kulüpleri ve diger yerlerde bir sasirtici olmasidir. 6. Caddesi üzerinde gece kulüpleri çarpici bir dizi vardir. Sehir, ülkenin herhangi bir baska sehir nazaran daha fazla müzik mekanlari sahiptir.

Açik havada sevenler için, Austin alan yürüyüs ve bisiklet için birçok popüler yollar yani sira yüzme için çok yer vardir. Sehir Anma Günü Texas Triatlon Sermaye için yillik ev sahipligi yapar. Kent Lake Travis kiyisinda sehir sinirlari ve bir giyim istege bagli park içinde göl üç adam yapmis.

Uzun Texas kovboy ve steers hemen tüm oldugu görüsünü düzenlenen varsa daha sonra Austin kentinde kesinlikle bir göz açici. Sehir çesitlilik ve farkliliklarin kutlama büyük destekçisidir. Bu Amerika Birlesik Devletleri’nin güneyinde muhtesem bir mücevher oldugunu.