bahar için kinamak ya da çati güncellemek için bes kolay yolu

Bahar yenilenme zamanidir. Çim büyür ve yesil olur. Kar erir ve hava sicakligi giderek artmaktadir. Kuslar sarki baslar ve insanlar yüzlerinde gülümseme ile dolasmak. Bu degisim bir dönemdir ve bir konut veya çati sahipseniz, kis bahar dönüs yansitacak sekilde ev güncellemek için birkaç kolay yolu vardir.

bahar temizligi
Yerinizi temizlemek için bir gün bir kenara koyun. Pencere yikama daha fazla isik olsun ve görünümü gelistirmek için kolay bir yoludur. Çogu yerde, kir ve kir kis aylarinda pencereler birikir. Orada pencere temizleme seçenekleri her türlü, ama gazete ve su ile karistirilarak biraz sirke ile iyi çalisir. Ayrica dolaplar temiz ve kis giysileri saklamak için iyi bir zaman. Sadece Uzayin clutters bazi mobilya mi? Bu ondan kurtulmak için uygun bir zamandir.

Taze çiçekler
Kinamak ya da çati iç dis getirmek için en iyi yollarindan biri taze çiçekler ile. Parlak renkler seçin ve tablo, manto ya da yatak odasinda koyun. Bu hemen hemen her yerde çiçek olsun, ama kontrol ve canli bir çiftçi pazari olup olmadigini görebilirsiniz. Birçok kentsel alanlarda onlari, ve büyük olasilikla iyi bir fiyata çiçek genis bir seçim bulmak mümkün olacak.

boya
Bir kat boya uygulamak daha da kinamak ya da çati görünümünü degistirmek için iyi bir yol yoktur. Bahar yenilenme zamanidir, neden duvarlari yenilemek degil mi? Eger duvarlari su anda olan ayni renk boya bile büyük bir fark göreceksiniz. Unutmayin, çok, bu mobilya boyanabilir. Onun yil gösteriyor bir parça var ise, boya taze bir kat ile gençlestirmek.

Kilim ve perdeler
Depoya kisin çok rahat olan bu büyük kilim koyun. Hala katta kilim olabilir, ama açik renkli, pamuklu sürümleri sezonu için daha uygundur. Ayni perdeler için de geçerli. Eger agir ve koyu renkli perdeler varsa, onlari asagi çekmek ve tonlari veya sheers ile degistirin. Aksi takdirde evinizin hissediyorum degistirmek ve içeri isik izin yardimci olacaktir

Accessorize
Eger konut veya çati etrafinda tutmak aksesuar hisse senedi almak. Bu atmak yastik, yatak ve havlu gibi seyler güncellemek için iyi bir zamandir. Sezon yansitan açik renk desen düsünün. Ayrica, duvarlara sahip resimleri kontrol. Kisisel resim dolu çerçeveler varsa, yeni resimler ile onlari degistirmeyi düsünebilirsiniz. Bu dekor güncellemek için ucuz ve kolay bir yoludur.