benim kinamak veya çati kiralamak veya satmak gerekir

Birçok kisi bunlari bir konut veya çati satin almak, ya da bir kiralamak için daha mantikli olmadigini sorgulamaya. Ama bugün, ev satmak, ya da kiraya sorusuna gibi yaygindir. Çekmek için eylem ne kurs hakkinda karar mali ve mizaç de dahil olmak üzere, bir kaç sey asagi gelir.

Eger kinamak ya da çati satmak istiyorsaniz, size ne gerek bunun disinda alabilirim? Bu sizin kendinize sormaniz gereken ilk sorulardan biridir. Eger borçlu ise, örnegin, ipotek 200,000 dolar o kadar için satmak? Ve degilse, farki karsilamak için yeterli para var mi? Veya bu miktar için kredi alabilirsiniz – – Ve seni bu para var diyelim size yer almak için sadece onunla bir parçasi haziriz? Cevap orada çikmak için ne gerekiyorsa yapacak, evet ise, o zaman devam ettirin.

Ama bazi insanlar, kalmayi onlarin ipotek asagi ödeme ve hareket için daha sonraki bir tarihte hedef tercih. Digerleri sabir veya bu seçimi bu tür yok – islerini örnegin, tasindi eger. Onlar için, kiralama iyi bir seçenek olabilir. Kiralama pazari bu günlerde özellikle güçlü, ve bu, bu kadar uzun nasil fiyat olarak dogru yer kiralamak ince birine mümkün olacaktir muhtemeldir. Sizin binada kiralik diger birimler olsa bile, muhtemelen bu kadar uzun kira rekabetçi ve size kinamak ayarlamak veya digerlerinden ayri loft için bir seyler yapmak gibi bir kiraci çekebilecek.

Alti ay ya da daha fazla – Eger bir yerde kiraya ve yeni bir satin alma, akilda tutulmasi gereken bir sey muhtemelen banka belirli bir süre için kira geliri dikkate olmasidir. Bir imzali kira ve paraya mevduat çek olsa bile, ipotek o dönemde bir aylik gider olarak kabul edilir. Bankalar yeni evinde bir kez onlar onlari bir kredi için hak için kira geliri güvenebilirsiniz böylece kira belgeler sahte insanlar mücadele ve sonra anahtarlarinda sadece posta için ne. Ve bu süre kadar ve sürekli kira ödemeleri gösterebilir bile, bankalar hala sadece kira geliri dörtte üçü hakkinda için kredi verecek.

Eger yerinizi kiraya yolda hala varsayarak Yani, makyaj düsünün. Eger ev sahipleri bulmak için sorumlu olmak ister misiniz? Kira toplama? Musluk sizinti veya klima üniteleri arizali hakkinda günün her saatinde çagri alma? Kiraci tahliye zorunda? Bu sorulardan herhangi birine hiçbir yaniti verdiyseniz, profesyonel bir emlak yönetim ajansi düsünebilirsiniz. Örnegin, bir aylik kira, arti 100 $ her ay – – Onlar belirli bir miktar ücret ve bütün bunlar dikkat çekmek. Bu durumda, Emlak Müdürü kiraci ile ilgilidir. Sadece mülk yöneticisi bir karar vermek için sana ihtiyaci sadece bir kira görüsmeleri her ay kontrol edin ve olsun alirsiniz.