bir “akilli bina” olarak yesim plaj lüks yasam

Jade Beach Sunny Isles bir “akilli bina” bir üne sahiptir ve kesinlikle düsünmeye deger bir manzara. Bu yeni bina 51 katli duruyor, ve 248 farkli konuklara konaklama imkani sunmaktadir. Bu Sunny Isles Beach bölgesinin kalbinde yer alan bu yana Jade Beach mülkiyet yeri, idealdir. Sadece uzak devletin uluslararasi havaalani ve ayni zamanda Bal Harbor Shoppes ve Aventura Mall kisa bir mesafede oldugunu. Binanin dünyanin en etkili mimar ve iç mimarlar bazilari tarafindan tasarlanmis ve ayrintili olarak gösterir olmustur. Jade Sahil kat en çekici özelliklerinden biri panoramik okyanus ziyaretçiler sunmaktadir views oldugunu.

Ancak, bu standart aktivite Jade Plaj onun “akilli” üne ne degildir. Bu, tüm diger kinamak ve bölgedeki oteller daha, çünkü daha fazla, Bu konaklamayi özellik lüks konaklama ile gelismis teknolojiyi birlestiriyor. Daha gelismis özellikler bazi yönetim ile interaktif iletisim için kullanilan bir kablosuz dokunmatik ekran ve çoklu ortam bilgisayar içerir.

Sakinleri parmak izi erisim ile giris verilen ve yerlesik kullanimi için özel bir asansör vardir. State-of-the-art spor ekipmanlari, yanik kayitlarini tutmak için çalisma disari ve yüksek teknoloji ürünü makineler için özel televizyonlar ve radyolar da bulunmaktadir. En sasirtici özelligi, ancak her konuk hizmet için kullanilan Akilli teknolojidir. Bu isik, ses, mutfak aletleri ve concierge veya seyahat hizmetleri kontrol etmek için konuk erisim saglar çünkü bu dokunmatik ekran teknolojisi sanal bir usak kiyasla olmustur.

Ancak, Jade Beach tüm beyin ve hiç eglenceli oldugu sonucuna yok. Konuklar ayrica granit mutfak tezgahi, Snaidero ahsap ve cam mutfak dolaplari gibi daha asagi-toprak takilar, bekleyebilirler. Lavabo ve musluk Avrupa tasarimci kalite ve konuklar vücut spreyleri ile jakuzi banyo ve ayri dus için sabirsizlaniyoruz. Yakin okyanusa bakan bir Infinity-kenar tekne seklindeki Sunrise Havuzu bulunmaktadir. Bu lüks olanaklar her ile ve daha sonra bazi, Jade Plaj kesinlikle onun “yasamina uyum” degil, ayni zamanda konfor için sadece bir itibar kazanir.

Böyle bir yerde kalmak heyecanli olacak, o zaman bir kinamak oda kendi gibi hissediyorum hayal. Fiyatlari nedeniyle ekonomik degisikliklerin her zamankinden daha düsük oldugundan Simdi, Jade Beach gayrimenkul satin almak için en iyi zamandir. Bazi birimler $ gibi küçük 700,000 için sattik! Daha fazla bilgi için bir Florida emlak ajansi basvurun.