calabria emlak yatirim – güney Italya ortaya çikmasi.

Italya’nin çizme en güney ucunda bulunan ve Tiren ve masmavi sulariyla çevrili, Akdeniz ve Iyon Denizi Calabria güzel bölgesi yatiyor. Yaygin bir yatirim hotspot olarak, nispeten gelismemis ve saglam Calabria son zamanlarda yatirim faaliyeti artan miktarda gördü uçlu. Kuzeyde Cosenza kadar, güneyde Reggio Di Calabria bölgesinde uzanan, Calabria daglik manzara, güzel vadiler ve pitoresk kiyi bölgelerinde bir sarhos edici bir karisimidir.

Ucuz uçuslar çok sayida Almanya ve Birlesik Krallik’in büyük pazarlara da dahil olmak üzere büyük Avrupa hub açti gibi Calabria, son yillarda turizmde önemli artislar gördü. Muhtesem iklimi ve bölgenin muhtesem dogal güzelligi ile ilgi, Calabria 2007 yilinda turizmde 23 üzerinde% artis, önümüzdeki yillarda artmasi beklenen bir rakam yasadi.

Calabria Bölge genelinde faaliyetleri genis bir yelpazede kayak, tüplü dalis, yürüyüs, balikçilik ve golf dahil olmak üzere mevcuttur. Aslinda, bölgenin bu sabah Kayak gitmek mümkündür birkaç yerden biri, ve daha sonra gün içinde plaj günes hala güneslenme var!

Muhtesem iklimi ve faaliyetleri genis bir dizi ile birlikte bölgenin dogal güzelligi, iyi Calabria emlak yatirim dikkate insanlar için güçlü bir argüman sunabilir iken, ayni derecede zorlayici parasal argümanlar bir dizi bu bölgede yatirim için vardir.

Geleneksel olarak, Italya’nin güneyindeki ülkede daha kuzeyde daha zengin büyük sehirlere kötü göreli olarak kabul edilmistir. Ancak son zamanlarda, € üzerinde yatirim 100 milyar AB ve Italyan hükümeti Italya’nin güneyindeki sözü olmustur. Zaten bölgede bu büyük yatirim yararlari meyvelerini geliyor, ve yerel Otobani ve bölgesel havaalani için yapisal iyilestirmeler bölgeye erisilebilirlik ve daha sonra turizm artmaktadir.

Ayni sekilde potansiyel yatirimcilar için cazip bölgede gayrimenkul artis basliyor olmasina ragmen, hala baska ülkede çok daha ucuzdur Calabria mülkiyet düsük fiyatlar vardir. Geçen yil% 20’den fazla Calabria artis mülkiyet fiyat gördüm, ve güncel tahminler önümüzdeki bes yil içinde yilda 20-25 yaklasik% sermaye artisi öneriyorlar.

Son olarak, bölgede mevzuat yatirimcilarin önemli bir potansiyel uzun vadeli tasarruf taniyor. Veraset ve Intikal Vergisi 2001 yilinda kaldirilmis, ve bu hiçbir sermaye kazanci vergisi, bes yillik bir süre sonra oldugu Calabria bu emlak yatirim önemli uzun vadeli getiri potansiyeli saglayan saglar gerçegi ile birlestiginde edildi.