Eger boise hakkinda bilmeniz gereken seyler

Bir patates asik misiniz? O zaman kesinlikle Boise, Idaho ziyaret etmelisiniz. Kendi hediyelik esya sektörünün en patates olan her seyi tasarlamaya adamistir ile,, nihai patates cenneti AOS! Eger don olursa, AOT bana sonra gelip Boise bir daire alarak kendiniz görün inaniyorum.

Bu patates çilginlik temel nedeni Boise patates sehir, ilk yillarinda AOS ana ekonomik ürün olmustu olmasidir olmasidir. Özellikle simdi bu Albertsons ve Micorn gibi birçok yüksek teknoloji sanayi ev sahipligi yapmaktadir Simplot patates endüstrisinde çok ekonomik büyüme borçludur. Bu nedenle, patates-tema kendi hediyelik esya belirgindir.
Patates yani sira, sehir bir spor kenti olma için de popülerdir. Kuvvetle Bu beyzbol gibi spor yerel ekipleri destekler, buz hokeyi, NBA D-League Idaho Stampede, ECHL Idaho Steelheads ve Boise State Üniversitesi’nde ünlü kolej futbol takimi dahil futbol ve basketbol.

Kent ayrica diger açik hava etkinlikleri için mükemmel bir mekan sunuyor. Sadece 15 dakika uzaklikta Rocky Daglari ve Owyhee Daglari ile Boise Nehri kiyisinda yer alan, yer, kaya tirmanisi ve dag bisikleti kayak için harika. Ayrica, sehir, AOS Bogus Basin kayak alani Alp disiplini ve snowboard için bir yer sunuyor. Bu, doga ile iletisim için harika bir yer AOS.
Ayrica, Boise bölgedeki kuslarin en çok tehlike altindaki türlerin bazi bir ev saglar Birds of Prey için World Center ev sahipligi yapmaktadir. Sadece sehir sinirlari disinda bulunan tesis, su anda bulunan Tehlikedeki Türler listesinde yer olur çok nadir Kaliforniya condor üreme edilir.

Ayrica, Boise eski evlerin birçok North End bulunan ve birkaç tanesi Kuzeybati bulunmaktadir öncelikle konut. En pahali evlerin bazilari sehir bulunabilir, 20. yüzyil Viktorya tarzinda tasarlanmis içinde genellikle Warm Springs AOS. Boise bir daire seçerken, iki mahalle herhangi birini seçebilirsiniz.
Boise pek çok alanda dogada yerlesim iken Ama bir ticaret bölgesi var mi. Downtown Boise çesitli alisveris merkezleri, kafeler, restoranlar, barlar ve butikler ile bir kültür merkezidir. Sehir büyüyor ve yani çesitli yayinlar tarafindan 2009 yilindan bu yana yasama ilk on en iyi sehirlerinden biri olarak gösterildi olmustur: Forbes, Fortune ve Gün Batimi.

Bu nedenle, Boise ziyaret etmek için harika bir yer ama sakin ve rahatlatici bir yer arayan olanlar için yasamak için harika bir yer degil. Bu, ayni zamanda doga severler patates seviyorum ama degil sadece olanlar için ideal bir yer AOS. Boise bir daire almak kesinlikle buna deger.