“evcil hayvan” geçerli degildir zaman

Giderek, kinamak dernekler bu yasak evcil hayvan ya da evcil hayvanlarin belirli türde sahiplerinin ikamet yardim hayvanlar için izin yasalara karsi geliyor. Bu, bir emlakçi olarak, tabakalarin kurallara tabidir gayrimenkul satin almak istedigi bir yardim hayvan ile bir istemci alarak eger çalisma gerektigini ABD Fuari Konut Kanunu için önemli bir yönüdür. En yardim hayvanlar köpekler oldugu için, hukuk için degisikliklerin en köpekler için olmustur.

Engelliler 1990 Yasasi, Rehabilitasyon Yasasi, Bölüm 504 (1973) ve Fuar Konut Degisiklik Yasasi (1988) ile Amerikalilar altinda. Bu üç yasa göre, özürlü Amerikalilar ikamet bir ‘no-evcil hayvan’ veya-köpek ‘politikasi olup olmadigini, kendi ikamet onlarla kendi yardim köpekler tutmak hakkina sahiptir. Sakatlik Köpek özellikle için gerekli olan görevlerin performans sahibi yardimci olmak için egitilmelidir körlük, sagirlik, felç, zihinsel engelli, vb normal yasam aktiviteleri, mesgul için ev sahibinin yetenegini sinirlamak kadar siddetli olmalidir rahat bir yasam. Köpek her zaman kontrol altinda olmalidir.

Sagir için kör ya da köpekler için rehber köpek ötesinde yardim köpekler büyüyen bir kabul olmasina ragmen, hukuk eyaletten eyalete degisir. Birçok devlet yardim köpekler ve birçok kisi için mahkemede test Yasasi yasalari daha fazla rehber köpekler disinda yardim köpekler karsilamak için degistirilmis farkinda degildir Engelli Amerikalilar olmadi.

Bir yardim köpek ile bir engelli istemcide çekerken, onlarla oturup kisitlayici hayvan politikalari olan bir HOA ile bir konut veya ev üzerinde bir teklif yaparak gelebilir zorluklari tartismak gerekir. Müsteri aksi takdirde yardim hayvan yasaklayan hayvan kisitlamalari olan bir mülk üzerinde karar varsa, hiç evcil hayvan kural ragmen, kinamak kurulu ve yardim hayvan ile mülkiyet yasamak istekleri izin adresleri Mektup hazirlanmasi tartismak gerekir .

Mektup yasa alinti ve köpek türü, bu gereklidir nedeni ve hayvan kazanmistir herhangi bir sertifikalari tüm detaylari vermelidir. Yerel ve ulusal yardim köpek kuruluslarin Eger müsteri böyle bir mektup hazirlamak için yardimci olabilir. Müsteri oldugunu belirten müsterinin doktor, terapist, psikiyatrist, danisman ya da diger profesyonel, mektup kopyalari dahil, gerçekten, engelli ve müsterinin sakatlik etkilerini azaltmak için köpek gerektirir.

Engelli müsterilerine yardim hayvanlar ile ilgili legalities ve labirent gezinmek yardimci müsterinizin gayrimenkul arama ve satin alma daha kolay ve daha olumlu bir deneyim yapilir emin olabilirsiniz. Bu konu hakkinda daha fazla bilgi edinmek için yerel veya ulusal yardim hayvan kurulusuna basvurun.