gayrimenkul ipotek temerrüt gerçek etkileri ortaya

2006 yilinda endise verici boyutlara ulasmaya basladi gayrimenkul ipotek varsayilan su anda karsilastiginiz bu ekonomik asagiya sarmal tetikleyici olarak saydi edilmistir.

Biz sorunun kök nedenini anlamak için formüle edilmistir çok sayida ekonomik ve finansal modeller sonuçlari inanmak ise, bu sektörün ulasamayacagi gayrimenkul ipotek varsayilan tüm ekonomik neden o kadar genis olduguna inanmak için cazip olacagini Dünya ekonomisi su anda yasadigini sikintilardan.

Ancak, gayrimenkul ipotek varsayilan gerçek etkileri hakkinda nagging sorular cevapsiz kaldi. Karisiklik ekleme biz su anda içinde bulundugumuz tüm karmasa açiklamak için girisimde olsun farkli görünümleri vardir.

gayrimenkul ipotek varsayilan daha yakindan bakmak

Yükselen gayrimenkul ipotek ödeme varsayilan neden olarak çogu insan sorun bakin. Bu, 11 Eylülde 2001 yilinda ölümlerin binlerce gerçek nedeni kötü bina tasarimi oldugunu söyleyerek gibidir.

Biz onun diz dünya ekonomisinin getirebilir söyleyerek ipotek ödeme delinquencies konusunda çok fazla kredi koymak egilimindedir. Bu noktada, mortgage ödemeleri su anda içinde bulundugumuz ekonomik karisiklik tetikleyici oldugunu söyleyebiliriz. Ancak, sorunun tek nedeni degildir. Sadece bu ciddi ekonomik yavaslama bizi getirmek için vaki konularda bir dizi biridir. Bu ekonomik devenin belini kirdi meshur saman oldugunu.

Finansal analistler Bu miktar hükümetin büyük mali kaynaklara eslestirilmis ise önemsiz oldugu ve 2008 yilina göre mali zenginlik bir 8000000000000 $ düsmesine neden olabilir hiçbir mantikli $ 650 B. ulasmak için ipotek zararlarin miktarini tahmin. Bu sadece inanilmaz!

gayrimenkul ipotek varsayilan gerçek etkileri

Gayrimenkul ipotek varsayilan bu dinmeyen artis 1930’lardan bu yana en kötü olarak görülen bu ekonomik kriz tetikledi. Bu da gayrimenkul balonu kendini düzeltme için tasindi piyasada güçlerinin bir sonra etkisi patladi olaydir.
Gayrimenkul derece üzerinde pazar ayar yapmak için tasidiginiz noktaya degerli edildi. Ancak, diger kalan sorunlar, bu piyasada bir dalgalanma daha yaratti. Piyasa düzeltme ve çikan ipotek varsayilan destansi bir tsunami yaratti.

Tüm ekonomileri etkileyen bu ekonomik sikintilardan finans kuruluslari dizginlemek için basarisizlik izlenebilmektedir; özellikle borç konusunda esitlik rasyon için. Bu aktiflere orani rahat bir borç olmadigi için ciddi mali sorunlari olan bu finans kuruluslari artik kurtarma için tabidir.

Gayrimenkul degerini sekilde ev sahibi ödüyoruz ipotek miktarin altinda oldugu Simdi anormal bir durum var. Tüm sektörler el ele ve soruna uygun çözümler ile gelip sürece bu durum daha fazla gayrimenkul ipotek varsayilan tetikleyebilir.