park modeli evleri snowbirds ve tatil için mükemmel bir seçimdir

Park modeli evleri genellikle kamp veya tatil gibi ve kadar kuzeyden kar kuslar gibi zamanlarda uzun süre orada kalmak insanlar aittir. Bu birim kendi ve çok için kamp için bir yillik kiralama ücreti ödemek.

Park Modeller genellikle eglence araci politikalari sabit römork olarak sigortalidir. Park modelleri Snowbirds veya tatil için mükemmel bir seçimdir. Onlar daha büyük bir mobil ev daha az maliyetle ev konforu saglar. Park modelleri, lisansli vergi ve eglence araci olarak düzenlenmistir. Onlar tam zamaninda yasamis degil ve gelir mülkiyet olarak kullanilmazsa Teksas eyaletinde, onlar emlak vergisinden istisna edilmesi OLABILIR.

Bir park modeli yil kiralanan kalici bir kamp için iyi bir seçimdir. Römork siteye tasinir, kurmak, ve yil boyunca orada birakti. Bir Park Model öncelikle rekreasyon, kamp ya da mevsimsel kullanim için geçici yasam alanlari olarak tasarlanmis bir eglence aracidir. Bir Park modeli tek bir sasi üzerine insa edilmistir, tekerlekler üzerine monte edilmis. Bir park modeli aklimizda ne var, sadece koymak için bir yer bulmak zorunda.

Onlar insa devlet için motorlu araç bölümü gerektirecektir ne olursa olsun kodlari için insa edilir. Bir Park Model her parça 60 geçemez çati hariç 400 metre kare geçemez bir sasi üzerine bir yapidir? yüksekliginde. Onlar R / V parklarda sigabilecek ve tipik imal evleri gibi tasinir.

Bir park model cep veya imal evleri ve RVs arasinda bir yerde gerçekten. Bir park modeli RV römork ve düzenli RV arasindaki en önemli teknik fark park modeli tank tutan yoksun oldugunu. Bir park modeli Karavan ve bir mobil ev olarak nitelendirir en büyük boyutu olmasi gerekiyordu. Bu RV Parklar düzenleme ile bir ilgisi yoktur.

Bir park modeli görünüm ve fonksiyon, bir eglence araci daha küçük bir mobil ev fazla. Bir park modeli gerçekten bir mobil ev, bir RV oldugunu. Hiçbir tutma tanklari ek olarak, onlar su depolari, propan tanklari, çati A / C, elektrik güç kablolari, vs, vs yok

Bir Park Model 14 mi? ya da dar ve 40? veya daha kisa ve HUD bina kodu veya UBC veya BOAC veya CABO veya herhangi bir baska site bina kodu gibi herhangi bir site bina kodu ya insa degildir. Onlar insa devlet için motorlu araç bölümü gerektirecektir ne olursa olsun kodlari için insa edilir.

Park Model evleri genellikle planli topluluklar, eglence ev parklar ve tatil özellikleri yerlestirilir. Ancak, park modeli ev sahibi ayni zamanda özel mülkiyet yerlestirebilir.