satilik ev – gayrimenkul yavaslama mücadele iyi uygulamalari benimseyerek

ABD ekonomisi yavas yavas durgunluk çukurdan inching ve tam iyilesme biraz daha zaman alacaktir. Gayrimenkul duygulari henüz iyimser ve bu ise dahil insanlar degil biraz temkinli. Ancak Aradiginiz satilik bir ev satin almak birçok insan hala var.

Satis kendi ev koymak isteyen herkes evin çekici görünüyor emin olmalisiniz. Kapi ve pencereler gicirdayan gevsek donanim ve korkuluklari, yoksul Klima, yirtik ekranlar, sizdiran banyo, gibi tüm temel onarim muhtemel alici için ev göstermeden önce, tamamlanmalidir. Bu küçük onarimlar çok maliyetli ama bir alici kapatmak için yeterince iyi degil. Bu küçük ama önemli ayrintilar muhtemel alici yargiç satisa ev durumu yardimci olur. Kisacasi, alici o ilk karari memnun sonra evine daha bakmak için kendi kararini yapar.

Gayrimenkul is internet kaymistir. Saticilarin mülkiyet listesi birçok emlak site var. Site, satisa ev arayan birçok alici ugrak yeri. Alicilarin bu maksimum özelligi görüntülemek için firsat alir böylece muhtemel satici iyi bilinen emlak sitesinde kendi evi göstermesi gerekir. Bu artan görünürlük, satisa ev için dogru miktar ödeme hazir alici bulma olasiligini artirir.

Satici emlakçi kisa sürede bir muhtemel alici bir ziyaret düzenlemek böylece, satilik ev her zaman temiz tutulur, saglamalidir. Emlakçi o kolayca mülkiyet ilgi gösteren herhangi bir aliciya göstermek, böylece satilik ev kolay erisim olmalidir.

Satilik ev net bir baslik olmalidir. Mülkiyet ile ilgili sitede görüntülenen tüm bilgilerin dogru olmali ve tüm ayrintilari gizlemek için herhangi bir girisimde olmamalidir. Seffaflik alicilar akillarini telafi etmek için yardimci olur. Satilik ev, bir açik ve adil ekran, mülkiyet imajini artirir. Ilgilenen alicilar gelen sorular yavas yavas almak ve daha fazla ziyaret özelligine yer almaktadir.

Satici satisa ev overprice olmamalidir. Çok yüksek bir fiyat etiketi bir ilgi alici istegini azaltabilir. Satici evin fiyati sabitleme önce deneyimli ve profesyonel emlakçi danismalisiniz. Emlakçi iyi gayrimenkul sektöründe dalgalanmalar tecrübeli ve özelliginin geçerli oranlarinin farkinda oldugunu. O alicilarin hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri iyi bilgiye sahip ve satici için degerli bir danismanlik hizmeti sunmaktadir.

Bu gayrimenkul is yavasladi bile, iyi bir fiyata kendi ev satmak için alici yardimci tüm iyi uygulamalardir. Bu ormanda hala ve tam iyilesme uzak gibi görünüyor. Bir dogru bir yaklasim ve profesyonel rehberlik Saticiya kurtarma ekonomide alici ile iyi bir anlasma yardimci olur.