sizin rehabbing evler kariyer yikmak için hatalar

Bu rehabbing evler söz konusu oldugunda, bazi hatalar birkaç dolar kaybetmek yapabilirsiniz. Eger kapi tokmaklari, yanlis tasarim aldiysaniz, sizin iflas neden olmayacak. Ancak, bu kelimenin tam anlamiyla evler tespit ve saygisiz kariyer yikmak gibi size taahhüt asla hata vardir. Eger kader bu tür önlemek için, burada rehabbing evlerde büyük hatalardan kisa bir listesi bulunuyor.

Silahsiz mücadele edecek. Televizyon programlari bir çok tespit yapmak ve saygisiz evleri kolay görünür. Ne izleyiciler farkinda degilsiniz programlarina dahil “siradan insanlar” aslinda profesyonel rehabbers eslik olmasidir. Bu uzmanlar bir projede gerekli rehberlik ve yön. Bu yol yoksa, mutlaka yol boyunca kaybolur.

Ne yapabilirsiniz ilk kendinizi egitmek oldugunu. Rehabbing bir ev tamir daha fazla degil,, ucuz bir mülk satin iyilestirmeler yoluyla degerini yükselterek ve daha sonra hizli bir sekilde kar için satma edilir. Diyelim ki bir el ulagi oldugunu söylüyorlar ve onarim biliyorum. Bir mülk satin alma konusunda ne? Yasal süreçleri ve gereksinimleri biliyor musunuz? Eger ev rehabbing tamamladiktan sonra, bunu nasil satacak? Eger potansiyel alicilarin bir listesi var mi? Bu ve daha fazla çogunluga içine atlama önce göz önünde bulundurmaniz gerekir.

Is hakkinda daha fazla bilgi için, çevrimiçi ve rehabilitasyon-gerçek-estate.com referanslari okuyabilirsiniz. Site ayni zamanda bilgilendirici videolar sahiptir. Ayrica evler tespit ve saygisiz ilgili kitap ve dergi okumak gerekir. Gayrimenkul yatirim seminer yardimci olacaktir.

Eger kaçinmak gereken bir diger büyük hata uygun muayene olmadan bir mülk satin aliyor. Insaat, marangozluk ve ilgili alanlarda küçük bir deneyime sahip birçok rehabbers özelliklerini incelemek için yetkili hissediyorum. Daha sonra çok açik olmayan ev ile sorunlari kesfetmek. Unutmayin, evde muayene yalnizca yetkili personel tarafindan yapilmalidir. Sizin için mülkiyet kontrol ödeme yapabilirsiniz profesyonel ev müfettislerinin bir yeri vardir. Eger bir satin alma önleyebilirsiniz ne müfettis için birkaç dolar var “hata?”

Son olarak, bir çikis stratejisi olmadan bir is girmemelidir. Kötü kötü ve evin piyasada fazla üç ay sonra satmaz gelirse, onunla ne yapacaksin? Rehabbed evler en çok rehabbers bu noktada onlari pazarlama durdurmak bu kadar çok uzun satilmamis kalmak deger kaybetmeye bir egilim var. Bir çikis stratejisi kiralama için bu özelligi sunmaktir. Evler rehabbing hakkinda daha fazla bilgi ister misiniz? Bugün rehabilitasyon-gerçek estate.com ziyaret edin.