vergi rehin vs vergi isler – Eger bir yatirim

Bu makaleyi okuyorsaniz çünkü zaten vergi rehin ve vergi isler ile biraz asina üstlenecek. Ayrica muhtemelen bu dünyanin herhangi bir yerinde mevcut en kazançli ve ödüllendirici yatirimlarin iki oldugunu biliyorum. Kendi basina bir sinif konum.

Soru bir yatirim krali olarak tahta alir, mi? Vergi rehin isler daha iyi ya da tersi mi? Bulalim! Ama önce, sana birkaç soru sormak gerekir.
Eger kesinlikle evden yatirim yapmak isteyen yatirim ya da yapmak seyahat ediyorsunuz?
Bir özellik satan yetkili var mi?
Size zaman az gerektirir bir hands-off yatirim istiyorsaniz, ya da yatirim ile daha aktif olmaya haziriz musunuz?
Eger kisa sürede servet büyümek istiyoruz, ya da biraz daha yavas büyüme ile Tamam mi?

Yukaridaki sorulara verdiginiz cevaplar yatirim sizin için daha iyi oldugunu belirlemek olacaktir. Fiziksel özellikleri teklif ihaleleri seyahat etmek gerekir, çünkü vergi isler daha fazla zaman ve enerji gerektirir. Bir özellik kazandiktan sonra, sen bu da çaba gerektirir vb, satmak, kiralamak gibi, onunla bir seyler yapmak isteyeceksiniz. Çok fazla degil, ancak bazi. Vergi isler için avantaji çok büyük düses kar yapacagiz olmasidir. Bu dolar 20-40 sent arasinda özelliklerini almak için nadir degildir. Bu büyük kar saklanmak mega pazarlik bölge. Biliyorsunuz, ekstra çaba deger.

Öte yandan Vergi rehin paralarini park ve küçük bir çaba ile büyük döner yapmak isteyenler için idealdir. Eger bazi seyleri çok daha kolay hale posta yoluyla vergi rehin yatirim yapabilirsiniz. Vergi rehin kolay yatirim yapmak. Bazi ön arastirma yaptiktan sonra posta yoluyla rehin bir miktar satin almak ve sahipleri kurtarmak için bekleyin. Bunu yaptiklarinda, çok yüksek getiri gibi onayli bir çek, verilir.

Çok kolay. Dezavantaji süreci zaman alir. Onlar ödemek önce 6 ay-1 yil için rehin oturup olabilir. Bu ok yapacagiz muazzam döner düsünüyor, ama zenginlik en hizli sekilde degil.

Eger yatirim nerede benim sonuç nedir? Eger sürede en hizli miktarda bir servet yapmak için baslamak ve istediginiz bazi uygun zaman ve sermaye varsa, vergi senet yatirim ile gitmek. Eger kolaylikla borsa getirileri, yatirim fonlari, CD’ler ve diger taninmis yatirimlar dövmek istiyorsaniz, vergi rehin ile gitmek. Veya, vergi senet yatirim ile yatirim vergi haciz karistirabilirsiniz. Bu banka hesabi için mucizeler çalisacak büyük bir kombinasyonudur.

Eger yapmaya karar ne olursa olsun bu yatirimlarin her biri büyük ve ödüllendirici bir zaman olacak. Hemen baslamak istiyorsaniz, asagidaki yazarlar kutusundaki linke tiklayin. Bu dogru yolda size koyacagiz!