Brezilya emlak satin almak için 10 neden

Brezilya gelismekte olan bir pazar ve mal satin almak için en iyi yerlerinden biri haline gelmistir. Burada, Brezilya emlak satin almak için 10 neden kisaca bir göz alacak.

Ilk olarak, Brezilya para birimi makul fiyatlara mal büyük miktarda alabilirsiniz yurt disi alicilar için su anda son derece olumludur. Para da her yil güçlendirilmesi ve ekonominin hatta bu durgunluk-hit zamanlarda güçlü ve ekonomistler Brezilya yakin gelecekte Hindistan ve Çin ile birlikte en ekonomik liderlerinden biri olacagini söylüyorlar. Aslinda, Brezilya 2050 yilinda dünyanin 5. büyük ekonomisi olacagi tahmin edilmektedir.

Ikinci olarak, Brezilya samimi, çok yabanci yatirimdir. Yabancilar mülk% 100 sahibi olabilir (birkaç istisna olabilir) ve mülkiyet iliskilerinde arazi kanunu yerli Brezilyalilar ile esit yerlestirmektedir.

Üçüncü olarak, ülkenin iklimi refahi kisinin kisisel sadece elverisli degil ama neredeyse yil boyunca sicak oldugu için, Brezilya milyonlarca turist çekiyor. Kiralama pazari nedeniyle Brezilya’nin mükemmel iklimi yil boyunca muhtesem firsatlar sunuyor.

Brezilya’nin güneyindeki geleneksel turistler için hotspot olmustur da dördüncü olarak, göç Brezilya Kuzey Dogu dogru simdi ve Natal ve Bahia kazançli bir emlak piyasasi var. Büyük yatirimlar zaten Natal kiyi seridi boyunca tatil köyleri ve golf sahalari yapilmistir ve kiralama pazari sadece büyümesi bekleniyor. Natal da Brezilya’nin günesli bir sehir ve ayni zamanda en güvenli var. Bahia plajlari ve tropikal iklim de turist çok sayida çekmek ve bölgede zaten büyük yabanci yatirim gördü.

Besinci olarak, yasam maliyeti, diger uluslararasi hedeflere göre inanilmaz düsük, özellikle Ingiltere ve Avrupa’nin bu. Alisveris, yemek, eglence para için tüm olaganüstü deger.

Altincisi, Brezilya altyapi çok iyi. Mükemmel saglik tesisleri vardir, yollar iyi ve Brezilya dünyanin 5. büyük havalimani övünme yakinda.

Yedinci, enerji krizi dünyada birçok ülkede büyük basgösteren ile, Brezilya tespit edilmektedir petrol ve daha fazla petrol alanlarinda kendi kendine yeterlidir.

Sekizinci olarak, bina maliyetleri, Amerika Birlesik Devletleri ve Avrupa’da ne daha az. Bir de mülk satin sonra, zaman veya para izni ve ne zaman mülkiyet gelisebilir.

Dokuzuncu olarak, Brezilya çesitli manzara ve plajlari dünyaca ünlü olan güzel bir ülke.

Ve son ama en az neden Brezilyalilar eglenmeyi seven ve dost canlisi insanlar olmasidir. Sehirler canli ve müzik ve karnavallar ve dünyaca ünlü Rio de Janeiro Karnavali ile zonklama Brezilya’da emlak yakalamak için tek basina yeterli bir nedendir!