Kosta Rika heyecan verici bir gayrimenkul yatirim umudu

CIA Dünya factbook açikça kendi görüsüne göre Kosta Rika ‘Orta Amerika basari öyküsü’ oldugunu belirtiyor, ve Kosta Rika hükümeti ülkenin basarisina genisletmek için istekli ve ekonomik genisleme için yedi yillik bir plan uygulanmasi açikladi ülke.

Bu amaçla aktif olarak uluslararasi gayrimenkul yatirimcilari ve Kosta Rika gelip heyecan verici ve uygun fiyatli emlak piyasasi kesfetmek için deniz asiri bir emeklilik ya da ikinci bir ev arayanlar tesvik ediyoruz.

Kosta Rika emlak piyasasi su anda emlak sektöründe tesvik için Kosta Rika hükümetin kararliligini dogrudan bir sonucu olarak Orta ve Güney Amerika’nin en heyecan verici biridir. Yurtdisi gayrimenkul alicilar için mevcut vergi indirimi ve yatirim tesvikleri bir dizi uygulanmasi ile Kosta Rika emlak piyasasinin basarisi pratik garantilidir.

Gayrimenkul yatirim firsati için tamamen arayanlar için, Kosta Rika kesfetmek için emlak yatirimcilari için iki ana açilari sunuyor: –

Kosta Rika dogal güzelligi daha fazla gezginler ve mükemmel bir kaçis arayisi içinde olanlar için karsi konulmaz bir beraberlik kanitliyor Öncelikle gibi, Kosta Rika kiralama ve otel konaklama için talep artmaktadir. Kosta Rika kaliteli konaklama arz mevcut talebi karsilamak degildir ve bu durum ülkenin artar popülerlik olarak bozulmaya muhtemeldir. Hükümet bu gerçegin farkindadir ve turizm pazari için özel olarak gelistirmek isteyenler çekmek için isteklidir.

Ikinci Kosta Rika aktif emekli bir ekonomik ve cazip bir yer ariyorlar ABD nesil emekli yakinda giderek daha popüler hale gelmektedir. Kosta Rika nispeten düsük suç sahiptir çünkü, nötr, bir-göz önünde hedef olarak ön emekliler arasinda bir itibar kazaniyor yasam nispeten yüksek standart ve düsük maliyetli vardir. Bu özel pazar uygun gayrimenkul gelisimi için ya da bu pazara satin alma ve gayrimenkul uzun vadeli finansal kiralama yer bu nedenle vardir. Insanlar bu özel grup da, simdi satin almak mülkiyet gelistirmek ve tahakkuk eden kazançlar serbest birakmak için orta vadede satmak niyetinde olanlar için güçlü bir satis talebi temsil eder.

Bu bir alici pazar kalirken bir hareket yapma ilgilenenler er ya da geç piyasaya islemekle düsünmelisiniz ve firsatlar önce – Kosta Rika gayrimenkul yatirim ortami, hükümetin sürdürülebilir dogrudan yabanci yatirim çekmek için düz çalisma disari ile su anda sicak için en güçlü yatirim kazançlari yatirimci bilinci ve ilgi yüksek düzeyde nedeniyle asinmistir.