Önceden insaat kinamak otel satin alma yararlari

En gayrimenkul islemleri oldugu gibi, erken almak isteyenler, en fazla yarari elde. Lüks bir 4 ve 5 yildizli kiralik daire otel tamamlanmis ve tam operasyonel sonra, satis fiyatlari genel olarak çift haneli takdir var. Tüm bunlar, 18-24 aylik bir süre içinde meydana gelir. Bu zaman ve tekrar tekrar oldu ve birçok yatirimci öncesi insaat asamasinda birden fazla prim kiralik otel satin almis önemli bir neden.

En yaygin klise ile ilgili ön imalat gayrimenkul “. Sen bugünkü fiyatlarla yarinin gayrimenkul satin alma güvence altina almak” Ve bu ifadeyi çok sik biraz etrafinda geçti olabilir iken, ön imalat çok tanimi yakalamak yok. Sen günümüze fiyatlandirma gelecegin gayrimenkul almak için alabilirim.

Ön imalat asamasinda bir kinamak otel satin almak için firsat oldukça iyi. Neredeyse tüm kinamak otel ön imalat satilmaktadir. Aslinda, çok iyi kinamak otel ön imalat asamasinda kendi envanter% 100 disari satar. Anlayisli gayrimenkul yatirimcilari ön imalat fiyatlandirma bir pazarlik olabilir ve tamamlanmis ve tam olarak faaliyete sonra özelligini daha büyük bir satmak için biliyorum.

Bazi gelistiriciler iki veya üç faz boyunca kendi stok alani serbest olacak. Ücretlendirme her faz giderek daha yüksek olma egilimindedir. Yüksek sonunda kiralik otel bazi üzerinde, faz 1 ve faz 2 arasinda% 10 bir fiyat atlama görebilirsiniz. Ve, tabii ki, faz 2 ve faz 3 arasindaki fark esit önemli olabilir. Sik sik ön imalat gelisiminin ilk asamasinda alimlarini yapmak birkaç kinamak otel kendi en anlayisli gayrimenkul yatirimcilari bulacaksiniz nedeni budur.

Bir kinamak otelin satin almayi düsünüyoruz Ancak, bir çok dikkatli ve son derece seçici olmalidir. Son birkaç yildir pek çok sözde yatirimci akilda hizli bir kova dönme fikri ile kiralik otel satin alarak para kaybettik. Tüm kinamak otel ayni degildir. Kinamak otel onunla iliskili büyük bir marka yoksa, bir çok yorgun olmalidir. Bir Trump veya deger kaybeden bir Ritz Carlton olasiligi çok daha az bir isim kinamak otel yok fazla. Aslinda, birçok gayrimenkul yatirimcilari olmayan bir markali konut otel sahibi asla onlarin bir numarali kural olun.

Kinamak otel kiralik otel ile doymus bir bölgede insa ediliyor Buna ek olarak, özellikle yorgun olabilir. Doygunluk Bu sorun son yillarda Las Vegas pazar tutulmus ve birçok kinamak otel sahipleri ilk aldigimda daha artik daha az deger bir özellik satin kadar sona erdi. Arz ve talep teorisi de, kiralik otel için de geçerlidir. Kinamak otel pazar yerinde bir fazlaligi varsa, satin alma hakkinda iki kez düsünmek isteyebilirsiniz.