Paris’te gayrimenkul satin

Paris Fransa gayrimenkul satin alma konusunda nihai karar vermeden önce bu sehirde, yapisi ve tarihi hakkinda daha fazla bilgi edinmek için makul. Paris Sol sahil ve sag banka denir iki bölümden Seine nehri bölünür. Kuzey ve güney – Aslinda nehir ikiye sehir keser. Left Bank kentin güney parçasidir ve taninmis caddelerinden bazilarina Rue d’Ulm ve Saint Michel, vardir. Adi Sag Sahil çogunlukla nedeniyle burada bulunan Champs Elysées ve Rue de la Paix gibi yerlerin lüks ve zerafeti ile iliskili Paris’in kuzey kesiminde ifade eder. Tahmin edeceginiz gibi bu alanda Paris gayrimenkul için fiyatlari oldukça yüksek. Sehir yirmi bölgeye ayrilmistir ya da onlar da arrondissements denir. Sayisi Paris’in merkezinde baslar ve daha sonra spiral çevresine saat yönünde gider.

Paris’in merkezinde birçok bina uzun bir geçmisi var ve hatta on ikinci yüzyila kadar uzanmaktadir. Alaninda çalismis en ünlü sivil planlamacilari biri Baron Haussmann oldugunu. Sokaklar, binalar, park ve anitlar: kentsel planlama her alaninda yer alan bir proje – O çok sik Paris’in yenilenmesi ile iliskilidir. Banliyölerinde ve çünkü sehir yeniden gelistirme bazi merkez ilçelerinde birçok çagdas evler varken ortaçag çaglara ait binalar, merkezi arrondissements agirlikli olarak korunur.

Paris banliyölerinde sehir merkezinde daha açikçasi daha sakin ve sessiz. Bu alanlarda size daha saglikli bir ortamda oldukça uygun ve genis Paris gayrimenkul bulabilirsiniz. Bati eteklerinde Paris’te gayrimenkul ariyor olanlar arasinda en popüler günümüzde. Bu ilçe Seine nehri kiyisinda yer alan harika toplu tasima baglantilari, saygin uluslararasi egitim kurumlari, saglikli bir çevre ve genis yesil parklar övünme gerçegi ile açiklanabilir. Bu sehir etrafinda hareket götürecek zaman degisebilir ama genellikle araba ile bir saat geçmeyecektir. Tabii ki, bu çogunlukla toplu tasima düzgün ragmen gün ve yasayan ilçenin süresine baglidir ve yarim saat ana is alanlari için sehir merkezine almak için hiçbir uzun sürer.

Paris’te gayrimenkul satin düsünmeye ve hatta bu büyüleyici sehre hareket iseniz öncelikle burada bir test ziyaret olmalidir. Ama sadece rutin normal yasam kaçmak için rahat bir yer olmasini istiyorsaniz ya da kalici olarak Paris’te yasamak isteyen olursa olsun, size çok ilk görüste sokaklari ve bulvarlari muhtesem güzelligi ile asik olacak emin olun . Bu kenti kesfetmek ve yirmi ilçe essiz kültür ve toplumsal yapi ile her seçim mümkün olacak. Ayrica Paris gayrimenkul için fiyatlari bölgede ve sehir merkezine olan yakinligi bagli olarak degisir akilda tutmak gerekir.