etkili riskler yapmak için ipuçlari

Bazi saticilarin gayrimenkul satin almak için alicinin teklif çoklu olasiliklar kabul etmek çok isteksiz. Eger bir alici iseniz Yani, en iyi sekilde yapabilirsiniz gibi beklenmedik küçültün deneyin. Konut alicilari önlemek için iki sarta kolaydir.

Örnegin, bir sözlesme (ve baslamadan önce bile ciddi görünümlü) yazmadan önce bir ev kredisi için önceden onaylanmis olsun. Eger zaman dilimi içinde bir sonraki iki veya üç hafta içinde bir sözlesme yazmak için ihtiyacimiz olacak biliyorsaniz, devam edin ve önceden onaylanmis olsun. Birçok satici ‘ajan zaten bir sözlesme gönderdiginiz için ön onay, talep etmeleri. Onlar potansiyel alici bunu göze biliyorum kadar Hatta bir teklif dikkate almayacagim. Peki, devam edin ve finansman elde edebilmek için gereken belirten durum nakavt.

Sizin sarta azaltmak için baska bir yolu en zor durum daha katlanilabilir hale getirmektir. Ve, hangi acil ben bahsediyorum? En az kabul edilebilir durum muhtemelen bir alici baska bir satin almadan önce kendi ev satmak saglayan biridir. Bu almak için denemek için bir girisim, siz devam edin ve herhangi bir teklif yapmadan önce satilik ev listesi. Hala gidip satin almak için ev bakmak, ama size ev için en az ciddi bir potansiyel alici var kadar satin almak için teklif koymak için beklemek daha iyi olabilir. Ev sözlesmeli zaten varsa, acil durum daha kabul edilebilir olacaktir.

Size kullanabileceginiz sarta sayisi sinirli olabilecegini biliyorsaniz Yani, siz de gerçekten önemli bir sey için acil durum güç tasarruf olabilir – olan bir ev kendinizi asagi kravat yok emin gibi Kötü bir denetim.

Size teklif birkaç sarta (ikiden fazla anlam) verirseniz, satici tamamen teklifinizi geri çevirebilir. Sizin sarta (ve genel olarak teklif) daha etkin hale getirmek için, satici korkutur yok. Sen kötü bir anlasma taahhüdünde kendinizi korumak istiyorum, ama ayni zamanda saticiya kabul edilebilir bir teklif yapmak istiyorum. Bu çaba, bazen denge zor olabilir. Bu nedenle, sizinle çalisan deneyimli bir emlakçi gerekir. Bol sözlesmelerin yazmistir kim temsil eden bir ajan istiyorum. O gerçekten istediginiz ev güvenligini saglamak için en basarili strateji belirlemek için sizinle konusmak gerekir – ve ayni zamanda, sizi korumak ve bir ihtiyaciniz varsa sözlesme disinda bir yol vermek.