Frenlemek gelistirmek için 5 en iyi yollarindan daha fazla ev itiraz ve satmak

Bu ev satmak için zaman oldugunda denemek ve mümkün olan en yüksek satis fiyati almak istiyorum. Ve ilk size dikkat etmeniz gereken ve adres biri evinizin frenlemek itiraz oldugunu. Bu bir potansiyel alici onlar ev deger oldugunu düsünüyorum ne oldugu kararliliklarini etkileyecek mülkiyet hakkinda alacak ilk izlenim.

Birilerinin ev hakkinda bir sey gibi degil, onlar sadece kendilerini degistirebilirsiniz düsünüyorum olsa da, çogu insan zor anlar bazi degisiklikler bir evin genel görünümünü ne yapacagini hayal var. Peki neden bu kontrol vazgeçmek? Iste frenlemek itiraz artirmak için en iyi 5 yolu vardir.

1. Çim biçmek ve kenar, çim ve araba yolu çatlaklardan otlar kaldirmak ve komisyon yapraklari. Bu mülkiyet düzenlilik ve gösterileri gurur bir genel anlamda yaratacaktir. Eger ev satin disinda genel bakim umurumda degil gibi görünüyor eger iç endise baslayabilir.

2. Trim agaçlar, çalilar ve çalilar. Büyümüs agaçlar ve çalilar kismen veya tamamen sokaktan bir ev gizleyebilirsiniz. Bir milyon dolar ve potansiyel alicilar gibi ev bakmak pek görebilirsiniz eger dis yapma çaba gitti, o zaman sadece para israf var. Budama agaçlar ve çalilar da ev büyük yerine yaprak ve ince dallar bir ormanda kaybolmus görünümlü görünmesini saglayabilirsiniz.

3. Bitki çiçek. Evin etrafinda çiçek dikim veya yetistiricilerinin kullanarak sadece renk katmak ve dis neselenmek için yardimci, ama ayni zamanda sicaklik ve konuksever hissi yaratacaktir olmayacaktir. Kis ortasinda ev satan varsa, yaz aylarinda evinizin disinda fotograflari bulmaya çalisin. Bu her seyi tam çiçeklenme oldugunda ev gibi ne alici gösterir.

4. Soluk kaplama ve onarim dis tugla boya. Evinizde donuk veya soluk görünüyor alüminyum dis cephe kaplamasi varsa, bunu degistirmeniz gerekmez. Özel alüminyum veya vinil siding boyama için tasarlanmistir yerel ev gelistirme magazasi mevcut ürünler vardir. Tugla dis evler repointed edilebilir ve betonda küçük çatlaklar yamali olabilir.
5. Yollari, araba yollari ve revaklarla birlikte aydinlatma ekleyin. Gün batimi nedenle ev karanlikta bile iyi görünüyor emin olun sonra evler için birçok gösterimleri aksamlari olur. Günes enerjili aydinlatma kolayca girislerini ve yollar boyunca ve ön ve arka bahçelerinde kurulabilir.

Evinizin dis içine biraz çaba koymak mülkünüzün alicilar sadece ilk izlenimler üzerinde büyük bir etkisi var ama ayni zamanda ev için satis sona erecek fiyat artirmak için yardimci olacaktir. Onlar satin alindiktan sonra yapabilir tüm degisiklikleri hayal alicilar güvenmek degil unutmayin. Satin alma deneyimi kontrol altina almak ve mümkün olan en iyi durumda ev mevcut ve en önemli yerde bir dönüs göreceksiniz. Cüzdan.