Hayalinizdeki ev almak için 5 adim

1) emlak ile ilgili tüm its

Bu bir alma, ilk önemli adimdir
okullar ile ilgili iyi bir bilgi olan alani ve topluluklar ile tanidik iyi emlak, imar, sehir ve ilçe düzenlemeler, mahalle egilimleri, bina ve yeniden ve kiralama kisitlamalar ve özellik degerleri. Her sehir olabilir ve bir özelligi ile yapilamaz ne düzenleyen farkli yasalari vardir.

2) konum gerçek bir anlasma

Bir özelligin konumu hakkinda bir sey sizi rahatsiz, ayni yerde dezavantaji ne zaman ve mülkiyet satmak gerekiyorsa çekmek için umut herhangi bir alici rahatsiz olacagini unutmayin! Bu bir çok soru sormak önemlidir, ama çogu kez bu toplum bilginiz olmadigini sormak için dogru sorulari bilmek zordur. Bir mülk alirken ilgi temsil etme hakkini emlakçi seçmek ve ise almak çok degerli olmasinin nedeni budur.

3) ev muayene için gitmek

Bir profesyonel yapi denetçisi bir muayene belgesi almak size yasiyor olacak evin gerçek resmi alabilirsiniz. Bu en iyi seçim olacaktir çok .. Iyi bir müfettis çati kosullarina, sihhi tesisat için, size elektrik gelen evde tüm sistemleri kapsayan uzun bir rapor vermek, ve yapisal endiseleri olacaktir. Bir rapor almak Bir kez onarim ile ilgili yeniden müzakerelere baslayabilir. Onlarin mülkiyet “oldugu gibi” onlar onlar gayrimenkulün herhangi bir kismini düzeltmek ya da degistirmek için istekli olmadigini biliyoruz izin vardir listeler sürece Genellikle bir satici, birkaç tamir ve satilik ev koyarak degisiklikleri yapar.

4) gerçekçi olun!

Herkes bir düzine odalar ve profesyonel intererior tasarimlari ile bir okyanus yan görünüm ev istiyor. Ama u istiyorum ve u gerek ne tamamen ihtiyaciniz olacak mutlak gerekli seyleri ve fiyat araligini iki farkli things.List ne oldugunu bakiyor olacak , o zaman gerçekten için bakan hakkinda net bir fikir olabilir

5) her zaman soru

Utanma. Sizin için çalismak üzere bir emlak ise sahip oldugunda, bilgi isteyin. Tüm ihtiyaciniz olan özellikleri ile fiyat araliginda özellikleri, ya da bir emlak seni görmek istiyor sadece evlere bakmak ister misiniz? Sen egitimli bir karar yapmak için gereken tüm bilgileri hak ediyor. Eger sadece tüm ihtiyaçlariniz için mükemmel benzer bir özellik hakkinda bilgi almadim bulmak için, aileniz için iyi hissettim ev satin hayal edebiliyor musunuz? Ben alicilar her zaman ellerinin altinda bilgi sahibi sigorta için birçok hizmet sunmaktadir.