hizli ev sahibi olma – rehine yardim sonra

En acil konu baska bir ev bulmak ve hizli bir sekilde yapmaktir. Ve sizden konum ne gezegen soracaktir bir geleneksel borç veren söylüyorum deneyin. Peki bir an için geleneksel bilgelik unutun ve bir ev satin için alternatif bir yöntem düsünün sadece edelim. Biz sartlarda bizim seçim ev satin almak için gidiyoruz ve biz çok hizli yapmak için gidiyoruz. Evet, burada degil, ay gün bahsediyoruz. Bu nasil rehine yardim sonra için mi?

Ben tursu sanmiyorum …
En azindan henüz nasil olsa. Ben kadar az üç gün içinde yapilan bu tür islemler gördük. Kötü bir kredi durumu için yaklasik çalisma biz ilgili olmayan bize kaynaklarini ortadan kaldirmaktir. Bankalar, mortgage brokerlari ve online kredi bu kategoriye girer. Biz onlari ya tüm kisitlamalari gerekmez gibi, veda onlari öpmek. Simdi, konut harcamak geliri sorumlu yetiskinler oldugunu varsayarak, biz hak. Dönem.

ne hak …
Biz kullanacagi teknigi satin alma seçenegi ile bir kira denir ve aslinda bize seçtiginiz ev sahipleri yapacak. Bu konuda çok sey hem de kendimizi baskasi yardimci olacagi bir gerçektir. Ülkenin her yerinde bu sekilde satin alinan özellikleri milyonlarca oldugu gerçegini göz önünde bulundurun. Bu, tüm bize ve biz gelemez ev için çalisacak ev bulmak için asagi gelir.

iç isleyisini …
Onlarin ev satin alma bizim yöntem ile çalismak için heyecanli Bayimiz buldugunuzda, biz seçenegi göz olarak bilinen ön ödeme ile gelmek gerekir. Hiç kimse ama kendimizi tamamen ev satin alabilirsiniz garanti eder. Bir yere kadar az 100,00 $ arasindaki bu ortalama özellik degeri ve duruma bagli olarak $ 5,000.00 ‘a kadar. Bu tartisilabilir oldugunu ve daha sonraki bir tarihte saticidan dogrudan satin almak için seçerseniz ev gelecegi satin alma fiyati çikiyor.

gün seyler gün …
Biz saticiya zamaninda aylik ödeme yapacak ve ev dondurulmus gelecegi kesin satis fiyati dogru bir kredi verilecektir. Bunu yasayan tadini çikariyor iken bizim ilk ödeme ve aylik kredi yillari arasinda, biz evde çok hizli sermaye insa ediyoruz. Tabii ki ev bakmak ve onu korumak gerekir. Satin alma seçenegi ile finansal kiralama bu tür altinda, biz özelliginde bir özkaynak payi denir var ve bu nedenle sahipleri olarak kabul edilir. Eger dogru bilgiye sahip ve bu bilgiyi uygulamak, bu çalisir. Onlari yüzlerce yapmis gibi, bilmek olur.