i istiyorum anymore_ ödemezsiniz

Ani bizim ipotek tüm kayboldu eger harika olmaz miydi, hayat bu aylik ödeme yükünün olmasaydi ne olurdu hayal. Peki, birçok Amerikali için bu bir gerçeklik haline gelmistir. Onlar piyango kazanan ya da uzun zamandir kayip olan amcasi bir servet miras degil çünkü, onlar sadece ödeme durdurmaya karar verdi.

Gayrimenkul çarpisma onlarin mülkiyet iki kati degeri, birçok durumda, deger bir ipotek ödeme tutmali merak ev sahibi milyonlarca birakti. Ev sahibi bankalar ile karsi karsiya olan haciz muazzam birikim tahliye sürecinde büyük gecikmelere neden oldugunu anlamaya basladi.

Ipotek izleme sirketi, CoreLogic göre, kendi mortgage ödemeleri suçlu yaklasik 3,5 milyon ev sahibi (arkasinda 3 aydan fazla) vardir ve hala evlerinde yasayan. Bu grubun yaklasik 20% ödeme yapma yetenegine daha fazla oldugu tahmin edilmektedir, onlar sadece basit seçim degil. Gayrimenkul degerleri zoka devam ederken, bu durum sadece ABD’de ipotek% 48’i 2011 yilina kadar su altinda olacagini tahmin Deutsche Bank, tarafindan bir rapor bu hafta belirtilen, kötü büyüyecek.

Geleneksel olarak, ev rehine gitmek zorunda, istihdam ya da saglik sorunlari kaybi gibi bir dogal afet durumunda kaynaklanan bir son dakika ölçü oldu. Simdi akilli bir is hareket kabul ediliyor, neden buna deger daha bir sey için daha fazla ödeme ve dönüs göstermek asla muhtemelen olacak, ve bu kadar çok insan sizin ev kaybetme toplumsal damgalama yapiyor hizli bir sekilde de, ortadan kaldirilir.

Bu egilim sirketlerin ödemeden nasil evlerinde kalmak için danismanlik tek amaci için olusturuluyor, böylece yaygin hale gelmektedir. Hala evlerini tadini çikarirken Avukatlar, bazi durumlarda yildir, insanlar ödemeler kaçinmalarini saglayarak, rehine süreci uzatmak için ödeme yapilmaktadir.

Eger yasadigimiz durumuna bagli olarak, tahliye sahneye bir suçlu ipotek almak için zaman çizelgesi önemli ölçüde degisebilir. Ancak, Florida ve New York dahil olmak üzere 19 devlet, devam etmek için sürecin gerçeklesebilmesi için yargi onayi gerektirir ve bu olgularin büyük birikim oldugu, bu tür Kaliforniya ve Teksas gibi devletlerin kredi mahkemelerin yardimi olmadan haciz takip izin devletler bu süreç yavasliyor.

Ipotek ödeme yapmak durmus pek çok ev sahibi, henüz evlerinde kalir sadece kaçinilmaz geciktirmektedir ve tahliye bir kez hareket ile yardimci olmak için paralarini kaydediyorsunuz. Digerleri onlarin durumun yardim için devlet yardimi için umut ediyor. Sonuçta, konut fiyatlarindaki artis bu soruna kismi bir çözüm olabilir, ama ufukta hiçbir iyilesme isaretleri ile olur, suçlu ipotek sayisi mutlaka artacak.