kinamak yasam için bes gerekir gerekenler

Yani bir konut satin düsünmeye ve aslinda bir konut satin alma arasindaki süreklilik boyunca bir yerde bulunmaktadir. Bize bir bonus, muhtemelen yapabileceginiz iki sey gibi, kinamak yasam tarzi hos geldiniz, ve kinamak yasam için bes temel bir liste ile mevcut, ve olsun.

Depolama Osmanli
Seni seviyorum seyler vermeden kinamak alani korumak için en iyi yollarindan biri mobilya çifte görev gerçeklestirmek yapmaktir. Bir ilk örnek depolama Osmanli oldugunu. Sadece normal bir Osmanli gibi görünüyor ve bunu ayaklarinizi dinlenme, ancak bu kadar açik ve içeride dergi ya da oyuncak ya da uzaga koymak degil, yalnizca hayatinizi karmasik olacagini her ne olursa olsun bulabilirsiniz zaman gibi rahat hissediyor.

sigorta
Sizin kinamak dernek örnegin bir yangin veya dogal afet durumunda, binada korur sigorta poliçesi çesit tasir. Ama ekstra sigorta gerekmez anlamina geldigini sanmiyorum. Konut sahipleri, en azindan, onlarin esyalarini koruyan bir HO-6 politikasi olmalidir. Bir adim daha ileri sigorta almak ister misiniz? Birisi düser ve örnegin, kinamak bir bacak tatili durumda sorumluluk korur kisisel sorumluluk politikasi alin.

Yüzer raflar
Taban alani birçok kinamak bir prim yer almaktadir. Eger biblolar ya da sadece ayrilmak tasiyamayacagini baska seyler var, ama ayni zamanda standart raf için çati yoksa yoksa, o yüzen raflar düsünün. Bunlar sadece duvar alani kaplar ve görüntülenmesini istediginiz ögeleri görüntülemek için harika bir yol olabilir.

Dogru tavir
Kinamak yasayan insanlar komsularina yakin yasiyor. Asiri durumlarda, asagida, yukarida komsulari var, ve eger her tarafa. Ve bunlardan pek çok var olmasa bile, büyük olasilikla toplum havuzda veya asansör, koridorda onlari göreceksiniz. Bir eksi tavir ya da komsulari için kaba iseniz, kinamak yasamin önemli bir parçasi özleyecegim.

Kentsel takdir
Sadece etrafinda bir yolu yoktur: konut binalari büyük çogunlugu yogun kentsel alanlarda insa edilir. Eger kinamak yasam gibi olacak Yani, daha iyi kentsel teklif her seyi takdir ediyorum.

araç
Muhtemelen kalmadan paçayi bir sey bir otomobil. Neden? Birçok durumda, kinamak yasayan insanlar da yakin çalisir. Ve bir yere almak gerekiyorsa? Peki, toplu tasima muhtemelen çok, ya da degil.

Asagi bagli bu anlamda
Bir konut sahibi olarak, yapraklari yan yatan kar kürekle, evinizin disinda boyama, çati endisesi, ya da firin disari gidecek merak, çim biçme konusunda endiselenmenize gerek yoktur. Sonuç olarak, asagi bagli hissetmek için bir ihtiyaç vardir. Uzun bir hafta sonu için kurtulmak istiyorsaniz, sadece topla kapi kilidi ve gidin.