new york rehine evleri

New York tartismasiz dünyanin en heyecan verici sehirlerinden biridir. Civil civil kozmopolit cazibesi yani sira, olaganüstü New England kirsal birkaç dakika uzakliktadir. New York’ta neresinde olursaniz, bir ev ya da mülk son derece degerlidir. Ne yazik ki, kendi fiyat etiketi bu yansitacaktir. Ne ebeveynler için makul bir gerçeklik olabilir, New York’ta gayrimenkul satin imkansiz bir feat olmak için bu nesil gibi görünüyor. Son birkaç on yil içinde, New York emlak fiyatlari firladi ve bir otobüs-sürücü maas kendinizi bir New York kamp arabalari satin almak için sansli olacaktir.

New York’ta araç yasayan bir alternatif, aslinda, vardir. New York rehine mülkiyet inanilmaz fiyata arazi satin almak için gerçek bir yoldur. Bir ev veya toprak sahibi kendi ev kredisi ödemek için devam edemiyor zaman rehine satis olusur. Topraklarini sonra banka veya kredi kurumu tarafindan yeniden sahip ve bir müzayede ile satisa. Satis yapan kurumlarin çogu banka olsa da, diger kredi de bu sorumluluk üstlenirler.

Orada New York’ta meydana haciz birkaç yaygin türü vardir ve daha yaygin bir bir HUD rehine oldugunu. HUD ev kredileri belirli türleri verir Konut ve Kentsel Gelisim hükümet departmani oldugunu. Hükümet yüksek riskli kredi olarak düsünülebilir ne verilen krediler yedekler. Bu krediler genellikle üzerinde varsayilan ve hükümet mülk satis sorumlulugunu alir vardir; hizli. Hiçbir kurum uzun süre bir özellik üzerinde tutmak istiyor, bu bir yük ve bankalar gayrimenkul sektöründe sadece degildir. Bu mümkün oldugunca çabuk ellerini mülkiyet kurtulmak için borç veren en iyi çikarina oldugunu ve bu bu özellikleri inanilmaz ucuz yapmak egilimindedir.

Bu ihalelerin söz duymus olabilirsiniz, ama büyük olasilikla biri katildi hiç. Bu sasirtici degildir. New York rehine ihaleleri her zaman olur olsa da, çok az insan onlar hakkinda biliyorum. Ragmen, yasal olarak, tüm rehine ihaleleri halka bilinen yapilmalidir, bu nadiren gerekiyordu sekilde olur. Sadece para takip ve hükümet yetkilileri ve uygun ihalesi rehine özellikleri üzerinde her zaman inanilmaz pazarlik bulma diger iyi baglantilari olan New Yorklular bulacaksiniz. Ihale gerçeklesmeden önce bu rehine ihale bildirimler genellikle karanlik yayinlar saat veya dakika içinde yayinlanmaktadir. Bir açik artirmada daha az teklif, düsük fiyat.

Rehine gayrimenkul, bunu bulabilirsiniz, gayrimenkul pazarina girmek için mükemmel bir yoldur. Genellikle bu özellikleri “oldugu gibi” satilan ve büyük fixer-saya ve hizli palet yapmak vardir. Digerleri sadece onlar aslinda onlar göze inanilan ne daha büyük ve daha iyi bir aile ev satin Birçok kisi, bir gayrimenkul isletme için tohum para olarak ilk rehine ev satisi kullanin. Ne olursa olsun nedenler ve araçlar, rehine New York’ta pazarlik özelligi bulmak için harika bir yoldur.