sizin fixer üst mülkiyet için dogru satis fiyati nasil ayarlanacagi

Eger ilk kez fixer üst yatirimci iseniz, muhtemelen piyasada da yeni rehabbed mülkiyet koyarak hakkinda çok heyecanliyiz. Sadece kazanç saglamak için, üzerinde herhangi bir fiyat tokat için cazip iseniz, yok. Bunun yerine, ödevini yapmak ve fixer üst ev için dogru fiyat ayarlamaniz gerekir. Bu kisa yazida, biz bunu yapmak için ipuçlari verecegiz.

Bir emlakçi kullanan ise her seyden önce, o senin özellik için adil piyasa degerini belirlerken size yardimci olabilir. Bunu yapmak için, o büyük olasilikla benzer özellikleri karsilastirmali gibi sira fixer üst mülkiyet potansiyel alicilar teklif olabilir olanaklar dayali bir fiyat belirleyeceklerdir. Sadece onu akil degerlendirmek ve o saglar bilgilere dayanarak kendi karar yani sira maliyetleri, satici tarihi, vb yapmak emin olun

Bir emlakçi kullanmak olmaz Ikinci olarak, o zaman kesinlikle ödevini yapmak gerekir. Bunu yapmak için, kesinlikle fixer üst mülkiyet karsilastirilabilir evler için güncel piyasa degeri belirlemek için MLS listeleri kontrol etmek gerekir. Çok yakin bir zamanda kapali özellikleri yani sira mevcut özellikleri özellikle dikkat edin. Onlari degerlendirirken, onlar yas bakimindan benzer oldugundan emin olun, aktivite, boyut ve dönüm en iyi fiyat belirlemek için.

Üçüncü olarak, benzer özelliklere piyasada olmustur süreyi degerlendirmek. Bu, alici veya saticinin piyasada iseniz belirlemenize yardimci olur. Bir saticinin piyasada iseniz, büyük olasilikla özellik için yarisan pek çok umutlari olacak. Ancak bir alici pazarinda iseniz, alicilarin dikkatini çekmek için bazi tesvikler sunmak zorunda olabilir. Lütfen fiyat ayarlarken Her iki sekilde de, bunu göz önünde bulundurun.

Son olarak, yine tüm faktörleri degerlendirmek ve sonra dikkatle beklenen satis fiyati hesaplamak. Ve, gerçek onarim masraflari, özel olanaklar ve özellikleri, hem de diger ilgili faktörler faktör unutmayin. Ve, fiyat ayarlarken çok duygusal bagli almak için degil. Evet, fixer üst mülkiyet kadar sabitleme bir süre koymak olabilir ama bir kar elde etmek bu ve bir satici degil bir ev sahibi gibi düsünmek gerekir. Ancak o zaman fixer üst yatirim meyvelerini devam edecektir.

Sonuç olarak, bir fixer üst ev için bir fiyat ayari kolay degil ama zaman ayirin ve dogru yapmak eger büyük yarar olabilir. Sadece fiyat ayari ve iyi yapacak zaman duygusal ekli olsun arastirma degil, yapmak unutmayin.

Iyi eglenceler ve bu fixer üst kar akisi olabilir!