eymet, dordogne güzel bir bastide sehir

Simdi Fransa’da ev satin almak için tercih çok daha fazla kisi ile, fiyatlar yükseliyor ve bu ülkenin gerçekten kirsal kesimlerinde yer bulmak daha zor hale geliyor. Dordogne Eymet güzel, geleneksel sehir ve Fransa’da mülk almayi düsünüyorsaniz eger bakmak için ideal bir yer. Bu Fransiz hayatin yavas yasamak isteyen insanlar için böyle bir aranan bölge gibi bir Dordogne tatil evi büyük bir yatirimdir. Ancak, bölgede bes yil öncesine göre daha pahali su anda satis için en popüler ve Dordogne mülkiyet biridir.

Eymet bir bastide sehir olarak 1270 yilinda kurulan, ancak kökeni zaman içinde çok daha ileri gitmek oldu: Eymet insa edildigi tepenin sitesi tarih öncesi bu yana üzerinde yasayan insanlar olmustur. Eymet ve çevresinde topraga ortaya Nesneler Tunç Çagi yapildi mücevher arasinda; ve yerel yollar ve köprüler düzenini bin yil önce üzerinde iki Fransa bu bölümü isgal Romalilar sayesinde oldugunu.

Bugün, Eymet merkezi kare burada yasayan ve bu sadece ziyaret insanlar için yogun bir bulusma yeri olan, sicak, samimi bir yerdir. Eymet tüm her yil dünyanin dört bir yanindan gelen yaklasik 10.000 turist agirliyor. Fransa’da emlak satin alirken sizin veya ziyaretçi gereken tüm konfor saglayabilir Eymet gibi bir yerde popüler seçmek akillica olur. Orada çok sayida magaza, restoran, kafe ve barlar, ve kare bir Persembe günü her hafta muhtesem bir pazar ev sahipligi yapiyor. Bu geleneksel ürünler, taze ekmek, et lezzetleri ve harika taze meyve ve sebze satiyor.

Çevresi ve Dordogne mülkiyet yapilacak çok da vardir talep her zaman fazla. Diger bastide kasaba ve Dordogne geleneksel köyler ve yakin Lot-et-Garonne, ortaçag sokaklari sarma ile, tarih dolu ve harika korunmus binalar bu geri 13. ve 14. yüzyillara tarih. Bir otuz dakika içinde size isterseniz her gün farkli bir pazar ziyaret, manzaralari alarak, gida örnekleme, rahat bir birkaç saat geçirmek ve güzel küçük bir kasaba veya köy bulacaksiniz.

Internet satilik Dordogne özelligi bulmak için kullanmak için harika bir araç olabilir, ama onun atmosferi ve itiraz için gerçek bir fikir almak için bölgeyi ziyaret yenemezsin. Ayrica mülkiyet satin alma Fransa’da usul ve Eymet yararlari ve konumlar hakkinda onlara sormak yerel halk ve zaten bölgede yatirim yaptik diger eski pats, tanismak için iyi bir firsat olabilir.